Subskrybuj
Logo małeWyszukiwanie
Medexpress.pl>Kalendarium wydarzeń> V Międzynarodowy Kongres PTUG 2022

V Międzynarodowy Kongres PTUG 2022

Data wydarzenia: 22 czerwca 2022 (10:00) - 24 czerwca 2022 (10:00)

Adres: Haston City Hotel, Irysowa 1-3, Wrocław

Strona wydarzenia: kliknij tutaj

Organizator: Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne

Kontakt do organizatora: [email protected]

Data: 22-24 czerwca
Miejsce: Wrocław, Haston City Hotel
Organizator: Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne
Rejestracja: https://2022.ptug.pl/rejestracja

Tematem przewodnim Kongresu będą problemy uroginekologiczne związane z nietrzymaniem moczu i obniżeniem narządów miednicy. Problemy te dotyczą co trzeciej kobiety w Polsce, a jego uczestnicy czyli lekarze, fizjoterapeuci i położne w zintegrowanym gronie wymienią się swoją wiedzą i doświadczeniami oraz wezmą udział w wielu warsztatach z zakresu diagnostyki i leczenia.

Kongres będzie miał więc charakter interdyscyplinarny. Zapraszamy specjalistów oraz osoby zainteresowane patologią dna miednicy-zarówno diagnostyką, jak i leczeniem zachowawczym i operacyjnym. Przed Kongresem odbędą się Warsztaty operacyjne z transmisją live i możliwością zadawania pytań operatorom – to ogromna dawka praktycznej wiedzy i umiejętności.

Zapraszamy na liczne praktyczne warsztaty, w czasie których będą mogli Państwo poszerzać umiejętności zarówno w zakresie diagnostyki, jak i leczenia uroginekologicznego, a także, co niezwykle ważne dla profesjonalistów z każdej dziedziny opieki zdrowotnej kompetencje z zakresu kontaktu z pacjentem i pozamedycznych aspektów opieki.

Sesje plenarne odbędą się z udziałem specjalistów światowej klasy między innymi z zakresu ginekologii, urologii, proktologii, chirurgii i fizjoterapii.

Polska uroginekologia dynamicznie się rozwija. Z korzyścią dla pacjentek przybywa specjalistów otwartych na wiedzę z tej dziedziny. Podczas naszego spotkania we Wrocławiu usystematyzujemy podstawową wiedzę, a także poruszymy najnowsze aspekty z zakresu diagnostyki i leczenia chorób miednicy, tak, żeby każdy z uczestników, niezależnie od stopnia zaawansowania w swojej drodze zawodowej, wrócił do domu bogatszy o nowe doświadczenia i wiedzę.

Wydarzenia w tym miesiącu