Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
Medexpress.pl > Kalendarium wydarzeń > XXVII Konferencja Naukowa Postępy w Ginekologii Onkologicznej

XXVII Konferencja Naukowa Postępy w Ginekologii Onkologicznej

Data wydarzenia: 14 września 2023 - 15 września 2023

Adres: Bachleda Hotel Kasprowy Zakopane, ul. Szymaszkowa, 34-500 Zakopane

Strona wydarzenia: kliknij tutaj

Organizator: Prof. dr hab. n. med. Zbigniew Kojs | Dr hab. n. med. Hubert Wolski | Bachleda Kongresy Eventy Sp. z o. o.

Kontakt do organizatora: [email protected] | +48 882 830 792

Szanowni Państwo,

w imieniu Pana Profesora Zbigniewa Kojsa, Pana Dr hab. Huberta Wolskiego oraz Organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w XXVII Konferencji Naukowej Postępy w Ginekologii Onkologicznej, która odbędzie się w dniach 14-15 września 2023 r. w Bachleda Hotel Kasprowy w Zakopanem.

Głównym celem Konferencji jest szerzenie oraz doskonalenie wiedzy onkologicznej wśród ginekologów, onkologów, ginekologów onkologicznych, chirurgów, urologów czy genetyków poprzez ich aktywny udział w wymagających sesjach naukowych, które prowadzone są przez doświadczonych wykładowców - szanowanych ekspertów z całej Polski. Rozpatrywanie zawiłych przypadków medycznych w gronie specjalistów pozwala na szybsze oraz prawidłowe diagnozowanie schorzeń, a przez to bardziej efektywne leczenie, lepszą opiekę nad chorymi z rozpoznanym nowotworem oraz kompleksową rehabilitację fizyczną i psychiczną po zakończonym leczeniu lub kuracji.

Wydarzenie porusza tematykę istotną, którą trzeba nagłaśniać. Pandemia spowodowała, iż wiele pacjentek z obawy przed wirusem odkładało wizyty u swoich ginekologów, nie badało się regularnie, nawet mimo wystąpienia niepokojących objawów. A właśnie regularne badanie się, prewencja, obserwowanie swojego ciała i regularne wizyty u specjalistów w dużej mierze przyczyniają się do wczesnego wykrycia zmian w ciele, co w rezultacie przyspiesza proces diagnozy oraz wdrożenia skutecznego leczenia.

Podczas Konferencji uczestnicy otrzymają możliwość zapoznania się z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi diagnozowania oraz leczenia nowotworów narządów płciowych. Wybitni specjaliści przedstawią skomplikowane przypadki medyczne ukazując (często nowatorskie) sposoby leczenia oraz rehabilitacji. Konferencja ma również na celu podkreślenie ogromnego znaczenia współdziałania personelu medycznego oraz ekspertów medycyny różnej specjalizacji. Rozpowszechnianie wiedzy – zarówno merytorycznej jak i praktycznej, konieczność nieustannego kształcenia się ginekologów i ginekologów onkologicznych w zakresie diagnostyki nowotworów kobiecych oraz ich profilaktyki czy leczenia są niezwykle istotne.

Szczegóły na stronie: www.onkogin2023.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w XXVI Konferencji Naukowej Postępy w Ginekologii Onkologicznej!


Prof. dr hab. n. med. Zbigniew Kojs
Dr hab. n. med. Hubert Wolski
Bachleda Kongresy Eventy Sp. z o. o.

Wydarzenia w tym miesiącu