Subskrybuj
Logo małeWyszukiwanie
Medexpress.pl>Kalendarium wydarzeń> XXIX Łódzka Konferencja Kardiologiczna

XXIX Łódzka Konferencja Kardiologiczna

Data wydarzenia: 11 marca 2023 (08:50) - 11 marca 2023 (08:50)

Adres: Centrum Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Pomorska 251, Łódź

Strona wydarzenia: kliknij tutaj

Organizator: Katedra i I Klinika Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Kontakt do organizatora:

Serdecznie zapraszamy na kolejną, XXIX odsłonę Łódzkiej Konferencji Kardiologicznej, która będzie miała miejsce 11 marca 2023 roku. Organizatorem pozostaje nieprzerwanie Katedra i I Klinika Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a bieżący plan sesji stanowi całkowity powrót do formatu stacjonarnego. Uczestników ponownie przywita nowoczesne Centrum Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego przy ulicy Pomorskiej 251 w Łodzi.

To kluczowe dla kardiologów z naszego makroregionu wydarzenie od wielu lat cieszy się niemalejącą popularnością w środowisku medycznym i gromadzi również lekarzy innych specjalności oraz studentów zainteresowanych postępami w dziedzinie prewencji, diagnostyki i terapii chorób układu sercowo-naczyniowego. Wykładowcy naszego spotkania to tradycyjnie najwybitniejsi polscy eksperci i znakomici dydaktycy.

Poza spotkaniem plenarnym w Auli 1000 edukacyjny zakres rozszerzają odbywające się w odrębnych salach XVII Forum Kardiologii Obrazowej – konferencja o statusie szkolenia akredytacyjnego Asocjacji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Arytmica – specjalistyczne sympozjum z zakresu elektrokardiologii.

Więcej informacji na naszej stronie – www.lkk.umed.pl

Zapraszamy do uczestnictwa!

Wydarzenia w tym miesiącu