Subskrybuj
Logo małeWyszukiwanie
banner

Janssen Polska z nową dyrektor zarządzającą

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 27 marca 2023 11:00

Janssen Polska z nową dyrektor zarządzającą - Obrazek nagłówka

Od 1 czerwca 2023 roku Geraldine Schenk obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzającego Janssen Polska.

Geraldine Schenk rozpoczęła karierę w Johnson 
& Johnson w 2003 roku w Janssen Szwajcaria, gdzie kilkukrotnie awansowała, ostatecznie pełniąc funkcję Dyrektora ds. Komercyjnych i Członka Zarządu Janssen w Szwajcarii i Austrii. W ostatnich latach pełniła rolę Dyrektora ds. Komercyjnych w obszarze Immunologii i Neurologii w Janssen Niemcy, gdzie również pełniła rolę Członka Zarządu.

Ponadto, podczas 20 lat w Johnson & Johnson, Geraldine Schenk rozwijała od strony komercyjnej produkty Janssen w strategicznych funkcjach globalnych 
i regionalnych w USA i w Europie. W tym czasie pracowała niemal z każdym obszarem terapeutycznym, który znajduje się w portfolio firmy.

„Ogromnie cieszę się, że będę mogła wykorzystać moje wieloletnie doświadczenie na rynku farmaceutycznym pracując na rzecz pacjentów 
w Polsce. Cieszy mnie również perspektywa pracy z utalentowanym polskim zespołem i jestem przekonana, że owocem naszej pracy będzie szersze wykorzystanie innowacyjnych terapii Janssen” – mówi Geraldine Schenk, Dyrektor Zarządzający Janssen Polska.

Geraldine Schenk jest Austriaczką, ma męża i 2 dzieci. Absolwentka Uniwersytetu w Innsbrucku. Interesuje się historią, archeologią i literaturą. 
W wolnym czasie gra w golfa i uprawia jogging.

Źródło: mat. prasowe

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także