Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
Przegląd prasy

Szczepienia na COVID: zapisują już na marzec, ale może się opóźnić

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 18 stycznia 2021 08:10

Szczepienia na COVID: zapisują już na marzec, ale może się opóźnić - Obrazek nagłówka
Fot. Thinkstock/Getty Images
W dzisiejszym przeglądzie prasy m.in. o walce z pandemią.

Czy to już andropauza?

Zaburzenia erekcji to ważny sygnał organizmu, bo poprzedza o kilka lat problemy z układem krążenia. Jak dochodzi do andropauzy i czy można ją opóźnić? - informuje Gazeta Wyborcza.

Szczepienia na COVID: zapisują już na marzec, ale może się opóźnić

Po informacji o wstrzymaniu dostaw 330 tys. dawek szczepionki szpitale odwołały zaplanowane na ten tydzień zabiegi. Zamieniliśmy się w call center – narzekają - informuje Rzeczpospolita.

Doktor Sergiusz Karżanowski z Koszalina: Ludzie namawiający do tego, by się nie szczepić przeciw koronawirusowi, mają krew na rękach

Mocne słowa padły dziś z ust doktora Sergiusza Karżanowskiego, lekarza z Koszalina, który był gościem specjalnej konferencji w ratuszu - informuje Polska the Times.

Dr Jolanta Kluz-Zawadzka: szczepionka na COVID-19 „nie zmienia nam płci i nie powoduje niepłodności, ani nie uszkadza naszego genomu”

Ta szczepionka „nie zmienia nam płci i nie powoduje niepłodności, ani nie uszkadza naszego genomu” - dementuje nieprawdziwe informacje doktor Jolanta Kluz-Zawadzka, podkarpacki konsultant ds. epidemiologii, specjalista chorób wewnętrznych i chorób zakaźnych, a także pierwsza na Podkarpaciu osoba zaszczepiona przeciw koronawirusowi w tzw. grupie zero - informuje Polska the Times.

Podobne artykuły

Msolecka
Felieton Małgorzata Solecka

Zakupy covidowe. Coś tu pachnie

27 lutego 2024
iStock-1361760808
23 stycznia 2024
Nuvaxovid
4 stycznia 2024

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.