Subskrybuj
Logo małe
Szukaj
banner

Prof. Zbigniew Żuber podsumowuje 2022 rok w opiece nad pacjentami z chorobami rzadkimi

MedExpress Team

Piotr Wójcik

Opublikowano 19 grudnia 2022 11:25

– To znakomity rok dla nas i dla naszych pacjentów. Udało się uruchomić Narodowy Plan dla Chorób Rzadkich. Czekaliśmy na to ponad 10 lat. Dzięki wsparciu AOTMiT oraz Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia programy terapeutyczne dla naszych pacjentów są nie tylko kontynuowane, ale także pojawiają się nowe, m.in. w SMA czy w chorobie Duchenne'a – powiedział w rozmowie z Medexpressem prof. Zbigniew Żuber, pediatra i reumatolog, kierownik II Oddziału Klinicznego Dzieci Starszych z Pododdziałami Neurologicznym i Reumatologicznym w Krakowie, podsumowując kończący się rok.
Prof. Zbigniew Żuber podsumowuje 2022 rok w opiece nad pacjentami z chorobami rzadkimi - Obrazek nagłówka

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie o pracę za darmo

Lub znajdź wyjątkowe miejsce pracy!

Najciekawsze oferty pracy (przewiń)

Zobacz także

pigulka
W pigułce

Skrót wiadomości Medexpressu - 26.10.2022

26 października 2022
w-pigulce-1412
14 grudnia 2022
w-pigulce-0203
2 marca 2023
w-pigulce-0303
3 marca 2023
w-pigulce-0703
7 marca 2023
w-pigulce-2003
20 marca 2023