Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner

Kardiologia Prewencyjna 2019 - wytyczne, wątpliwości, gorące tematy. Kraków 22-23.11.2019

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 7 listopada 2019 19:14

Kardiologia Prewencyjna 2019 - wytyczne, wątpliwości, gorące tematy. Kraków 22-23.11.2019 - Obrazek nagłówka
Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to multidyscyplinarne spotkania o ugruntowanej renomie, na które zaproszeni są nie tylko kardiolodzy, ale także interniści i lekarzy rodzinni.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XII Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego „Kardiologia Prewencyjna 2019 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”. Konferencja odbędzie się w Krakowie, w dniach 22-23 listopada 2019 r.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to multidyscyplinarne spotkania o ugruntowanej renomie, na które zapraszamy nie tylko kardiologów, ale także internistów i lekarzy rodzinnych.

Konferencję swoją obecnością zaszczycą najwybitniejsi eksperci. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Prezydent-Elekt World Heart Federation, były Prezydent Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Prof. Fausto Pinto.

W czasie tegorocznej Konferencji omówione zostaną najnowsze doniesienia z zakresu szeroko rozumianej kardiologii prewencyjnej. W programie Konferencji znajdą się też prezentacje najnowszych wyników dużych polskich projektów badawczych i innych doniesień naukowych z krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych. Ponadto, w sposób przystępny i praktyczny zostaną podsumowane najnowsze zmiany w diagnostyce i leczeniu chorób układu krążenia. Planujemy omówienie ostatnio ogłoszonych wytycznych.

Więcej informacji na temat Konferencji znajdą Państwo na stronie: http://www.kardiologiaprewencyjna.eu

Rejestracji na Konferencję można dokonać pod adresem: http://www.kardiologiaprewencyjna.eu/rejestracja

Studenci są zwolnieni z opłaty konferencyjnej. Celem uzyskania zwolnienia z opłaty prosimy o skontaktowanie się z Biurem Organizacji Konferencji.

Zapraszamy do udziału w tym ważnym wydarzeniu.

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także