Dla wielu osób brzmi to jak sprzeczność – przyzwyczailiśmy się myśleć, że niedożywiony to ktoś chudy, a otyły to ktoś, kto ma wszystkiego w nadmiarze. Jak to możliwe, że w XXI wieku, w dobie nadprodukcji żywności, te dwie rzeczy się spotykają? DOZ.TV zapytała o to prof. dr. hab. n. med. Tomasza Targowskiego.
Otyłość i niedożywienie mogą iść w parze. Jak to możliwe?
Opublikowano 20 maja 2026 11:38
Tematy
DOZ












