Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner

Przy kawie o transplantologii

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 8 września 2022 08:50

Przy kawie o transplantologii  - Obrazek nagłówka
Początek transmisji w piątek 9 września o 16:00.

Przy kawie o transplantologii" to cykl wywiadów "na żywo" z osobowościami polskiej medycyny transplantacyjnej oraz osobami po przeszczepieniu - dawcami rodzinnymi i biorcami.

W przeddzień 21. Biegu po Nowe Życie zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy odpowiedzą na pytania o teraźniejszość i przyszłość transplantacji narządów w Polsce zwracając szczególną uwagę na problemy żywego dawstwa.

W części audycji poruszymy także tematy związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. W studiu telewizyjnym, które rozpocznie się o w piątek 9 września o 16:00 pojawi się w ciągu ponad 3 godzin audycji ponad 20 gości w tym między innymi prof. Alicja Dębska – Ślizień – prezes Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego, ordynator Kliniki Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych UCK Gdańsk, prof. Roman Danielewicz przewodniczący Polskiej Rady Transplantacyjnej, Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus UCK WUM, prof. Robert Król - kierujący Oddziałem Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej SPSK im. A. Mielęckiego ŚUM w Katowicach, prof. Zbigniew Włodarczyk – dziekan Wydziału Lekarskiego UMK w Bydgoszczy, Kierownik Kliniki Transplantologii i Chirurgii Ogólnej, Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy, Magdalena Kramska – Naczelnik Wydziału Transplantologii i Krwiolecznictwa Departamentu Oceny Inwestycji Ministerstwa Zdrowia oraz prof. Wojciech Lisik - prorektor ds. klinicznych i Inwestycji WUM, z-ca kierownika Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus UCK WUM

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.