Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
21. dzień epidemii w Polsce

24 marca – liczba zakażonych przekroczyła 900. Nie żyje dziesięć osób

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 24 marca 2020 09:11

24 marca – liczba zakażonych przekroczyła 900. Nie żyje dziesięć osób  - Obrazek nagłówka
Fot. Getty Images/iStockphoto

W wtorek liczba potwierdzonych zachorowań osiągnęła w Polsce 901. Od jutra będziemy musieli przyzwyczaić się do liczb 4-cyfrowych.


Wieczorem MZ poinformowało na Twitterze, że zmarła dziesiąta osoba zakażona koronawirusem. To 71-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące. "Mamy 40 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. "Potwierdzone przypadki dotyczą: 37 osób z woj. mazowieckiego, 2 osób z woj. lubuskiego i 1 osoby z woj. małopolskiego. - poinformowało MZ.

Łącznie liczba zakażonych osób wzrosła do 884 Nie żyje 10 osób.


Resort zdrowia poinformował o 45 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Łącznie liczba zakażonych osób wzrosła do 844. Nie żyje 9 osób.

Po południu MZ poinformowało na Twitterze, że jest 25 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. " Potwierdzone przypadki dotyczą: 10 osób z woj. małopolskiego, 8 osób z woj. dolnośląskiego, 6 osób z woj. lubelskiego oraz 1 osoby z woj. kujawsko-pomorskiego.
W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 799/9 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)" - poinformowało MZ.

We wtorek w południe MZ poinformowało na Twitterze, że w szpitalu w Puławach zmarł 68-letni mężczyzna z powodu koronawirusa. Jego stan był ciężki, miał również choroby współistniejące. "Mamy 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 7 osób z woj. podkarpackiego i 1 osoby z woj. warmińsko-mazurskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 774/9 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)"- poinformowało MZ.

Liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce to 774. Nie żyje 9 osób.


We wtorek rano MZ poinformowało na Twitterze, że w Polsce jest 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. "Potwierdzone przypadki dotyczą: 5 osób z woj. zachodniopomorskiego i 5 osób z woj. śląskiego, 3 osób z woj. lubuskiego, 2 osób z woj. opolskiego oraz po 1 osobie z woj. pomorskiego i wielkopolskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 766/8 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)" - poinformowało MZ.

Wtorek rano: liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce to 766. Nie żyje 8 osób.

Podobne artykuły

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także