Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie

Do kiedy można zgłaszać kandydatów na delegatów na Okręgowy Zjazd Lekarzy?

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 2 lipca 2021 08:55

Do kiedy można zgłaszać kandydatów na delegatów na Okręgowy Zjazd Lekarzy? - Obrazek nagłówka
OIL w Warszawie

Do 12 sierpnia można zgłaszać kandydatów na delegatów na Okręgowy Zjazd Lekarzy. Uchwałę w tej sprawie podjęła 29 czerwca Okręgowa Komisja Wyborcza OIL w Warszawie.

Okręgowa Komisja Wyborcza przyjmuje zgłoszenia kandydatów na delegatów do 12 sierpnia 2021 r. (każdy lekarz może także zgłosić siebie). Podpisany formularz należy przesłać do OKW OIL w Warszawie pocztą tradycyjną (pod adresem: Okręgowa Komisja Wyborcza OIL w Warszawie, 02-512 Warszawa, ul. Puławska 18), zeskanowany pocztą elektroniczną (e-mail: [email protected]) albo dostarczyć osobiście w biurze Okręgowej Komisji Wyborczej w siedzibie izby przy ul. Puławskiej 18 lub w siedzibie Delegatury Radomskiej (ul. Rwańska 16, Radom).

W związku z epidemią OIL w Warszawie zachęca do udziału w procesie wyborczym drogą korespondencyjną. Po zamknięciu listy kandydatów, zgodnie z kalendarzem wyborczym, sukcesywnie od początku września będą rozsyłane do pakiety wyborcze do głosowania pocztą.

Ponadto 30 czerwca Okręgowa Komisja Wyborcza OIL w Warszawie przyjęła uchwałę nr 61/2021/VIII w sprawie ustalenia list członków rejonów wyborczych oraz liczby mandatów w poszczególnych rejonach wyborczych dla delegatów na Okręgowy Zjazd Lekarzy w Warszawie na okres kadencji 2022-2026. W związku z tym do 2 lipca na stronie internetowej zostanie opublikowana zaktualizowane listy członków rejonów wyborczych.

Wszelkie wątpliwości dotyczące wyborów można wyjaśnić telefonicznie pod numerami: 22 54 28 306 (siedziba OIL w Warszawie) i 48 331 36 62 (Delegatura Radomska).

Źródło: OIL w Warszawie

Tematy

OIL Warszawa

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.