Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner

Piotr Piwowarski laureatem nagrody Centrum e-Zdrowia

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 29 września 2020 15:43

Piotr Piwowarski laureatem nagrody Centrum e-Zdrowia
 - Obrazek nagłówka

Na XXVI Forum Teleinformatyki po raz pierwszy została przyznana nagroda Centrum e-Zdrowia w kategorii „Najlepsza praca z dziedziny informatyzacji ochrony zdrowia” w konkursie „Młodych Mistrzów”. Zwycięzcą został Piotr Piwowarski, którego praca pt.: „Komputerowe wspomaganie oceny resekcyjności guzów trzustki na obrazach tomografii komputerowej z kontrastem” zdobyła największe uznanie wśród ekspertów Centrum e-Zdrowia.

„Nagrodziliśmy tę pracę ze względu na trudność dyscypliny, złożoność i kompletność rozwiązania, a także bardzo jasno określone obszary wsparcia lekarza i pacjenta oraz korzyści wynikające z użycia tego oprogramowania. W naszej ocenie projekt ma duży potencjał do dalszego rozwoju. Autor podszedł bardzo szeroko do analizy problemu, starannie dobierając przypadki badawcze” - podkreśla Wiktor Rynowiecki, Zastępca Dyrektora do Spraw Architektury i Usług e-Zdrowia.

Konkurs „Młodych Mistrzów” przeznaczony jest dla studentów studiów I, II i III stopnia i ma na celu wyróżnić innowacyjne koncepcje informatyczne, programy lub praktyczne zastosowania w przemyśle informatycznym.

Więcej informacji o XXVI Forum Teleinformatyki: www.forumti.pl.

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także