Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
Przegląd prasy

Policja zwiększy kontrole przy punktach szczepień

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 5 sierpnia 2021 08:33

Policja zwiększy kontrole przy punktach szczepień - Obrazek nagłówka
Fot. Thinkstock/Getty Images
W dzisiejszym przeglądzie prasy m.in. o walce z pandemią.

Japonia nie chce lockdownu

Państwo mierzy się z najpoważniejszą falą zakażeń od początku pandemii. Rząd jednak nie spieszy się z wprowadzeniem drastycznych ograniczeń mobilności - informuje Dziennik Gazety Prawnej.

Farmaceuta zrobi przegląd leków

Przegląd lekowy ma być pierwszym etapem wprowadzania opieki farmaceutycznej. Resort zdrowia chce sprawdzić to rozwiązanie w krótkim pilotażu, by później w pełni je wdrożyć - informuje Dziennik Gazety Prawnej.

Rząd ma plan na czwartą falę. Obostrzenia już przy tysiącu zakażeń dziennie

Przy powyżej 1000 przypadków zakażeń COVID-19 dziennie w skali kraju zaczniemy wprowadzać obostrzenia. Na początek w regionach z najniższą liczbą szczepień – zapowiedział w środę szef MZ Adam Niedzielski. Przypomniał, że wśród takich regionów są obecnie m.in. Podlasie, Podkarpacie i Lubelszczyzna - informuje Dziennik Gazety Prawnej.

Policja zwiększy kontrole przy punktach szczepień. Wszystko przez ataki antyszczepionkowców

Policja zapowiada rygorystyczne działania wobec osób, które atakują punkty szczepień. Będą też dodatkowe kontrole. Komendant główny policji zapowiedział całodobową ochronę mobilnych punktów szczepień - informuje Polska the Times.

Wojciech Zomerski: Najbezpieczniej uznać, że nikt nie jest zaszczepiony

Do limitów uczestników imprez nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko Covid-19. Jednak przedsiębiorca nie ma jak udowodnić, jak to policzył, bo nie może odnotować okazania certyfikatu szczepienia - informuje Rzeczpospolita.

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także