Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
Przegląd prasy

Pracodawcy chcą wysyłać pracowników do psychologa

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 22 kwietnia 2021 08:19

Pracodawcy chcą wysyłać pracowników do psychologa
 - Obrazek nagłówka
Fot. Thinkstock/Getty Images
W dzisiejszym przeglądzie prasy m.in. o walce z pandemią.

Szczepienia w firmach także dla członków rodzin. Akcja ruszy 10 maja

Podawanie szczepionek w zakładach pracy ma ruszyć od 10 maja. Otrzymają je nie tylko pracownicy, ale też ich bliscy, i to bez względu na wiek. Nie będą mogli jednak wybierać rodzaju preparatu - informuje Dziennik Gazety Prawnej.

Pracodawcy chcą wysyłać pracowników do psychologa

Firmy coraz częściej pytają, czy w skierowaniu na badania profilaktyczne można zaznaczyć, by pracownik został przebadany w określonym kierunku lub przez lekarza konkretnej specjalizacji. Kwestia ta może być szczególnie drażliwa, gdy chodzi o sugerowanie np. badań psychologicznych. A to one właśnie ‒ zdaniem pracodawców ‒ są niestety coraz częściej potrzebne - informuje Dziennik Gazety Prawnej.

Johnson & Johnson wciąż w covidowej grze

Szczepienia czwartym preparatem dopuszczonym na europejski rynek będą na razie kontynuowane w większości państw Unii - informuje Dziennik Gazety Prawnej.

Byli zaszczepieni a i tak zakazili się koronawirusem? Oto pewne oznaki, że złapałeś COVID-19 już po szczepieniu

COVID-19 po szczepionce. Coraz częściej mówi się o przypadkach zakażenia koronawirusem nawet po zaszczepieniu przeciw COVID-19 dwiema dawkami. Większość osób zaszczepionych przechodzi zakażenie w sposób bezobjawowy albo bardzo łagodny. Jakie objawy wskazują na zakażenie koronawirusem mimo szczepienia? Zobacz w galerii - informuje Polska the Times.

Tematy

COVID-19

Zobacz także