Pomóżmy Jackowi stanąć na nogi. Pomóżmy wszyscy

Medexpress

Opublikowano 24 wrzesnia 2019, 14:40

Fot. MedExpress TV
Medexpress

Opublikowano 24 wrzesnia 2019, 14:40

Jacek Gugulski, od wielu lat jest pacjentem zmagającym się z przewlekłą białaczkę szpikową. Wiedząc, czego najbardziej potrzeba pacjentom, wiele lat temu stworzył Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Przewlekłą Białaczkę Szpikową oraz fundację Razem Pomimo Wszystko. Stał się, także wraz z Krzysztofem Kolbergerem jednym z inicjatorów tworzących Polską Koalicję Pacjentów Onkologicznych.

Wczoraj (23.09) została uruchomiona zbiórka na rzecz Jacka Gugulskiego, z której dochód zostanie przekazany na zapewnienie najpilniejszych potrzeb, czyli podstawowych produktów do życia, zapewnienie opieki, diagnostyki oraz rehabilitacji.

- Zbiórka trwa od wczoraj i ma charakter internetowy, a pieniądze mogą być wpłacane na konto. Zostaliśmy teraz sami, w tym całym nieszczęściu w tej całej chorobie, zostałam w tym po prostu sama... - mówi pani Monika Gugulska, żona.

Największa potrzeba

- W tej chwili najbardziej potrzebne są leki. W kwestii diagnostyki, nikt nie chce podjąć się leczenia mojego męża, ponieważ pierwsza biopsja nic nie wykazała, a na drugą nie wyraził zgody, osłabiony długimi godzinami oczekiwania. Chodziło głównie o leczenie, a wciąż nie wiemy co się dzieje. Prawdopodobnie jest to guz, ale nie wiemy, jaki ma charakter. Nie mam żadnej opieki. Nie mam opieki z MOPS-u, bo okazuje się, że MOPS, nie dysponuje ludźmi. Aktualnie pomaga mi moja mama i to jest jedyna opieka na dziś. Jestem pozostawiona sama sobie i nikt nie potrafi mi w tym momencie pomóc - mówi pani Monika Gugulska.

Środki na pomoc Jackowi Gugulskiemu można wpłacać TU

Pobierz ten artykuł w formacie .pdf

Tematy

przewlekła białaczka szpikowa / Jacek Gugulski / pomóżmy jackowi stanąć na nogi
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31