Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie

Jubileuszowa edycja Liderów Ochrony Zdrowia

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 17 lipca 2023 12:18

Jubileuszowa edycja Liderów Ochrony Zdrowia - Obrazek nagłówka
Wystartowała 10. edycja programu Liderzy Ochrony Zdrowia organizowanego przez Fundację im. Lesława A. Pagi. To trzymiesięczny program edukacyjny, którego celem jest kształcenie profesjonalnie przygotowanej, otwartej na innowacje i wyzwania kadry managerskiej, która będzie zarządzać podmiotami i instytucjami działającymi w sektorze ochrony zdrowia. Program skierowany jest do osób pomiędzy 18 a 27 rokiem życia.

Polski system ochrony zdrowia od lat nie wypada najlepiej w międzynarodowych rankingach, jak i w opinii wielu pacjentów. Biorąc pod uwagę również nadchodzące wyzwania demograficzne takie jak, starzejące się społeczeństwo, czy współczesne choroby cywilizacyjne. Potrzebujemy w Polsce liderów, którzy zwiększą efektywność systemu zdrowotnego oraz jakość wykonywania usług medycznych, aby dostęp do ochrony zdrowia był mniej ograniczony.
Właśnie dlatego Fundacja im. Lesława A. Pagi, po raz dziesiąty już wraz z przedsiębiorstwami partnerskimi podjęła się realizacji, intensywnego kursu, dla młodych osób, które wiążą swoją przyszłość z sektorem ochrony zdrowia. Prowadzone przez ekspertów zajęcia będą dotyczyły: zmiany systemowych, społecznych i technologicznych oraz kompetencji lidera jutra w ochronie zdrowia. Kurs oparty jest na zajęciach warsztatowych, spotkaniach inspirujących z liderami branży i rozwiązywaniu praktycznych case study. Po zakończeniu programu uczestnicy będą mogli aplikować na płatny staż w firmach partnerskich.

Jubileuszowa – 10. edycja programu edukacyjnego Liderzy Ochrony realizowana jest pod Honorowym Patronatem Ministerstwa zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia, oraz przedsiębiorstw i instytucji z branży.

Szczegóły programu znajdują się na stronie: https://paga.org.pl/co-robimy/programy/liderzy-ochrony-zdrowia-x-edycja/

Podobne artykuły

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Najciekawsze oferty pracy (przewiń)

Zobacz także