Subskrybuj
Logo małeWyszukiwanie
banner

Samorządowy latarnik wyborczy. NIL opracowała ankietę

MedExpress Team

Piotr Wójcik

Opublikowano 6 października 2023 10:54

Samorządowy latarnik wyborczy. NIL opracowała ankietę - Obrazek nagłówka
Naczelna Izba Lekarska opracowała ankietę inspirowaną latarnikiem wyborczym, za pomocą której można sprawdzić zbieżność swoich poglądów na funkcjonowanie ochrony zdrowia w Polsce z propozycjami największych ogólnopolskich komitetów wyborczych.

Na pytania odpowiedziały: KW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, KW NOWA LEWICA, KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ.

Pytania dotyczą planów na organizację i finansowanie ochrony zdrowia w Polsce, systemu kształcenia przyszłych lekarzy i lekarzy dentystów oraz roli samorządów zawodów zaufania publicznego związanych z ochroną zdrowia.

Zadaniem osoby wypełniającej ankietę jest wybór jednej z trzech odpowiedzi na 25 przygotowanych pytań. Dostępne opcje to: ZGADZAM SIĘ, NIE ZGADZAM SIĘ, NIE MAM ZDANIA.

Po wypełnieniu wszystkich pytań system zestawi wybory z odpowiedziami komitetów wyborczych i obliczy procentową zgodność odpowiedzi. Istnieje również możliwość sprawdzenia, jak na konkretne pytania odpowiedziały komitety wyborcze.

Odpowiedzi zostaną w sposób anonimowy zapisane w bazie danych w celach statystycznych.

LINK DO ANKIETY

Podobne artykuły

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.