Subskrybuj
Logo małeWyszukiwanie
banner

Vaccine Forum 2023 – zapis video

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 20 października 2023 09:00

Vaccine Forum 2023 – zapis video - Obrazek nagłówka
W Centrum Nauki Kopernik odbyła się trzecia edycja kongresu VACCINE FORUM organizowanego przez ekspertów Instytutu Ochrony Zdrowia i Porozumienia na Rzecz Dobrych Praktyk w Szczepieniach. Zapraszamy do obejrzenia!

Sprawdź szczegółowy program →https://szczepienia-ioz.pl/

Vaccine Forum gromadzi specjalistów ds. immunizacji, z dziedziny bioetyki, mediów, zdrowia publicznego, by wspólnie, w jak najszerszym ujęciu naukowym dyskutować o najnowszych osiągnięciach, badaniach i wyzwaniach przyszłości związanych ze szczepieniami i z odpowiedzialnością społeczną.

Eksperci podkreślają, że wciąż brakuje w Polsce szerokiej debaty publicznej na temat szczepień nie tylko dzieci, ale także dorosłych i nie tylko związanych z przeciwdziałaniem np. koronawirusowi. Statystyki pokazują, że wskaźnik wyszczepienia populacji przeciwko grypie spada. Do najważniejszych zagadnień zdrowotnych nieustannie musimy więc wpisywać edukację społeczeństwa i profilaktykę, pamiętając, że to właśnie szczepienia dorosłych stanowią niezmiernie istotny czynnik zdrowia publicznego. Oczekując lepiej działającego systemu ochrony zdrowia, nie możemy zapominać, że wszyscy, także pacjenci są jego częścią. Vaccine Forum będzie okazją do tego, by poruszyć najważniejsze wątki aktualnej problematyki związanej ze szczepieniami.

W programie trzeciej edycji Vaccine Forum wybrzmią debaty dotyczące:

  • Wpływu sztucznej inteligencji na promocję szczepień
  • Kalendarza szczepień i immunoprofilaktyki
  • Promocji i profilaktyki zdrowotnej w miejscu pracy
  • Skutecznego dialogu z pacjentami

Po raz trzeci wręczone zostaną również nagrody Vaccine Forum m.in. dla propagatora/propagatorki zdrowia czy instytucji publicznej działającej na rzecz szerzenia wiedzy z zakresu szczepień i profilaktyki zdrowotnej.

Podobne artykuły

8E8A3451
Vaccine Forum 2023

Za nami III Kongres Vaccine Forum

23 października 2023
8E8A9473
4 listopada 2022

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.