Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
Post sponsorowany

Rusza druga polska edycja międzynarodowego programu stypendialnego Pure Foundation Fund

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 16 sierpnia 2023 07:30

Rusza druga polska edycja międzynarodowego programu stypendialnego Pure Foundation Fund - Obrazek nagłówka
Firma WaterWipes™ zaprasza profesjonalistów medycznych do nominowania położnych i pielęgniarek, które wspierają kobiety podczas ciąży, porodu czy w okresie poporodowym.

WaterWipes™, producent najczystszych na świecie chusteczek dla niemowląt, ogłasza start drugiej, polskiej edycji międzynarodowego programu stypendialnego Pure Foundation Fund. Jego celem jest docenienie i nagrodzenie osób pracujących w sektorze ochrony zdrowia, które w sposób szczególny i wyjątkowy przyczyniają się do wsparcia kobiet i ich rodzin podczas ciąży, porodu czy w okresie poporodowym, zapewniając profesjonalną i wyróżniającą się opiekę.

W ramach tegorocznej edycji, jury konkursu wyłoni zwycięzcę spośród grona położnych i pielęgniarek, nominowanych przez swoje zawodowe koleżanki i kolegów.

Laureat otrzyma:

  • Jednorazowe stypendium w wysokości 5 000 złotych
  • Dofinansowanie dla wskazanej przez laureata placówki medycznej w wysokości 5 000 złotych
  • Zapas chusteczek WaterWipes dla placówki medycznej
  • Okolicznościową statuetkę i dyplom

– Jesteśmy przekonani, że tegoroczna edycja ponownie przyniesie wiele poruszających historii, pokazujących jak ważną rolę w trakcie każdej ciąży pełnią osoby specjalizujące się w opiece okołoporodowej. Mamy nadzieję, że program WaterWipes™ Pure Foundation Fund pozwoli nagrodzić ich niesamowitą pracę, w ramach której przynoszą światu tak wiele istnień. – dodaje Judit Mocsari, Brand Manager Europe w WaterWipes.

Zgłoszenia można nadsyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej https://www.waterwipes.com/pl/pl/spolecznosc/pure-foundation-fund-2023 do końca września 2023 r.

Obraze2


WaterWipes™ Pure Foundation Fund to międzynarodowy program stypendialny, który działa od 2020 roku i jest kierowany do osób pracujących w sektorze medycznym. Od początku jego celem jest docenienie i nagrodzenie pracowników ochrony zdrowia, którzy wspierają kobiety podczas ciąży, porodu czy w okresie poporodowym. Program realizowany jest w takich państwach jak Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Nowa Zelandia czy kraje Ameryki Łacińskiej.

WaterWipes™ to irlandzka firma o globalnym zasięgu produkująca najczystsze na świecie chusteczki dla dzieci, które składają się tylko z dwóch składników: 99,9% wody i kropli ekstraktu z grejpfruta. Twórcą chusteczek WaterWipes™ jest Edward McCloskey – ojciec, który szukał rozwiązania problemu nawracających odparzeń od pieluszek u swojej malutkiej córeczki. WaterWipes™ to jedna z najbardziej znanych i lubianych marek chusteczek dla dzieci w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Produkty są dostępne we wszystkich większych sklepach detalicznych.

Więcej informacji: www.waterwipes.com/pl/pl

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także