Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie

Konferencja „Innowacje w Ochronie Zdrowia”

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 20 września 2017 08:55

Konferencja „Innowacje w Ochronie Zdrowia” - Obrazek nagłówka
Trwa rejestracja.

Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Komitet Sterujący STRATEGMED Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, zapraszają do udziału w konferencji „Innowacje w Ochronie Zdrowia”. Konferencja odbędzie się 28 września w godz. 10.00 – 15.30 w auli A Centrum Dydaktycznego WUM, ul. Żwirki i Wigury 61.

Celem spotkania jest przedstawienie i przedyskutowanie nowoczesnych rozwiązań, które będą sprzyjały postępowi zarówno naukowemu, technologicznemu jak i organizacyjnemu, w instytucjach związanych ze służbą zdrowia. Zaprezentowane zostaną najważniejsze projekty programu STRATEGMED, a także ciekawe rozwiązania międzynarodowe. Partnerem technologicznym konferencji będzie firma Ricoh, która przedstawi najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie druku 3D za pomocą komórek macierzystych oraz systemów zarządzania szpitalami oraz służbą zdrowia. Ważnym elementem spotkania będą prezentowane systemy bezpieczeństwa danych służby zdrowia na przykładzie zrealizowanych tego typu rozwiązań przez Ricoh w Hiszpanii. Konferencję zakończy panel dyskusyjny z udziałem wybitnych polskich i zagranicznych gości.

W ramach konferencji przewidziane są sesje plakatowe poświęcone nowoczesnym rozwiązaniom z obszaru nauki, mającym szanse na praktyczne zastosowanie w medycynie, adresowane głównie do doktorantów, naszego istotnego partnera organizacyjno-merytorycznego, a także innych przedstawicieli świata nauki, techniki i przemysłu.

Konferencja odbywa się pod patronatem Ministra Zdrowia oraz Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego
28 września 2017 r. w godz. 10.00 – 16.00
Aula A Centrum Dydaktycznego Warszawski Uniwersytet Medyczny, ul. Żwirki i Wigury 61

Partnerami wydarzenia są: Komitet Zdrowia Publicznego Polskiej Akademii Nauk, Rada Naukowa Ministra Zdrowia, Ricoh Polska.

W dalszym ciągu jest możliwość nadsyłania abstraktów na konferencję w ramach sesji plakatowej.

Program wydarzenia: TU

Zarejestruj się już dziś: TU

Źródło: Materiały prasowe


Podobne artykuły

PFA

Nowa metoda ablacji w WUM

17 stycznia 2023
iStock-1145276193
18 listopada 2022
Zrzut-ekranu-2022-09-7-o-104200
7 września 2022

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także