Subskrybuj
Logo małeWyszukiwanie

Nakładka na telefon pomoże wykryć raka skóry

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 15 lipca 2022 08:54

Nakładka na telefon pomoże wykryć raka skóry - Obrazek nagłówka
Źródło: Thinkstock
Pierwsza w Polsce klinika wprowadza innowacyjną metodę ultraszybkiej diagnozy chorób skóry.

Neviscope to innowacyjna nakładka pełniąca funkcję medycznego dermatoskopu, przystosowana do każdego smartfona, komunikująca się z aplikacją online. Aplikacja stanowi platformę kontaktu między lekarzem a pacjentem zaniepokojonym zmianą na skórze. Co ważne, jest niezwykle prosta w użyciu i umożliwia pacjentowi szybką diagnozę bez konieczności odbywania wizyty u lekarza.

Używając dermatoskopu i aplikacji Neviscope, bez względu na czas i miejsce, każdy może skontrolować swoje zmiany skórne. To inteligentne urządzenie niewielkich rozmiarów można zabrać na wakacje lub wyjazd służbowy, dzięki czemu pomaga ono zachować bezpieczeństwo, nawet podczas dłuższych pobytów poza domem.

Innowacyjne akcesorium nie tylko umożliwia samodzielne sprawdzenie wielu znamion online, ale także oszczędza czas i kłopoty związane z wizytą u dermatologa. Zdjęcia „podejrzanych” zmian skórnych aplikacja wysyła bezpośrednio do lekarza, który udzieli porady w ciągu najbliższych 36 godzin.

ARTISMED Quality of Life Medicine to pierwsza w Polsce klinika, która posiada Neviscope, dzięki czemu stworzyła możliwość szybkiej diagnostyki dla każdego, kto chce zadbać o stan swojej skóry i swoje zdrowie.

Źródło: www.artismed.pl

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także