Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner
26. dzień epidemii w Polsce

29 marca – kolejne cztery ofiary koronawirusa

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 29 marca 2020 09:00

29 marca – kolejne cztery ofiary koronawirusa - Obrazek nagłówka
W niedzielę wieczorem MZ poinformowało na Twitterze o śmierci dwóch mężczyzn z powodu koronawirusa. Są nimi: 72-letni mężczyzna ze szpitala w Tychach i 89- letni mężczyzna ze szpitala w Myślenicach. Obaj mieli współistniejące choroby.
MZ poinformowało też o 91 nowych przypadków zakażeniach koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. "Potwierdzone przypadki dotyczą: 40 osób z woj. mazowieckiego, 20 osób z woj. dolnośląskiego, 8 osób z woj. śląskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 5 osób z woj. małopolskiego, 4 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. pomorskiego oraz po 1 osobie z woj. podlaskiego, zachodniopomorskiego i świętokrzyskiego" - poinformowało MZ.
W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce: 1862. Nie żyje 22 osób.

W niedzielę po południu resort zdrowia poinformował o 54 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem oraz o śmierci 82-letniego mężczyzny, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące.
​W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce: 1771. Nie żyje 20 osób.

W niedzielę rano MZ poinformowało:

Mamy 79 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 22 osób z woj. śląskiego, 12 osób z woj. lubelskiego, 12 osób z woj. opolskiego, 11 osób z woj. małopolskiego, 10 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 6 osób z woj. świętokrzyskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. zachodniopomorskiego oraz po 1 osobie z woj. pomorskiego i podlaskiego.

Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Bytomiu zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 75-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce: 1717. Nie żyje 19 osób.

Podobne artykuły

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.