Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner
Przegląd prasy

Marcin Kłosek czekał na pomoc 10 godzin. Zmarł na zawał serca

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 24 czerwca 2019 08:26

Marcin Kłosek czekał na pomoc 10 godzin. Zmarł na zawał serca - Obrazek nagłówka
Fot. Thinkstock/Getty Images
W dzisiejszym przeglądzie prasy m.in. o karach za nieszczepienie dziecka.

Kary za nieszczepienie dziecka 2019. Podstawy prawne

Według danych opublikowanych przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny tylko w 2018 r. odnotowano ponad 40 tys. przypadków uchylania się przez rodziców i opiekunów prawnych od obowiązku szczepień ochronnych dla dzieci - informuje Dziennik Gazety Prawnej.

UWAGA! TVN 24.06 Marcin Kłosek czekał na pomoc 10 godzin. Zmarł na zawał serca

- Nie mam żadnych wątpliwości, że gdyby ten pacjent natychmiast otrzymał pomoc kardiologiczną, dziś byłby w domu z rodziną – tak wyniki badań Marcina Kłoska komentuje prof. Andrzej Bochenek - informuje Polska the Times.

UWAGA! TVN 24.06 Ciężarna 21-latka z udarem trafiła na SOR w Zawierciu, teraz jest sparaliżowana. W szpitalu sugerowano, że jest pijana

Paulina będąca w drugim miesiącu ciąży przeszła udar mózgu. Kobieta jest całkowicie sparaliżowana, nie mówi, nie porusza się, a jedyny jej kontakt z otoczeniem odbywa się przez ruch powiek. Pracownicy szpitala, do którego się zgłosiła sugerowali, że jest pijana -informuje Polska the Times.

Noworodek zmarł przez pocałunek. Teraz mamy także w Polsce ostrzegają rodziców

Malutkie dzieci to sama słodycz. Patrzysz i od razu pragniesz tulić, ściskać i całować. Stop! Nie wszyscy wiedzą, że zwykły buziak może nawet zabić... Jedna z mam przeczytała post zamieszczony na Facebooku o tym, jak niebezpieczne dla zdrowia i życia może być całowanie noworodka oraz o śmierci dziecka po pocałunku. I uratowała dzięki temu własne dziecko - informuje Polska the Times.

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.