Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner

Protesty przeciwko obostrzeniom w związku z pandemią

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 10 października 2020 16:19

Protesty przeciwko obostrzeniom w związku z pandemią  - Obrazek nagłówka
FOT. ADAM STEPIEN / AGENCJA GAZETA

W sobotę m.in. w Warszawie, Olsztynie i Włocławku odbyły się protesty przeciwko obostrzeniom w związku z pandemią. Uczestnicy manifestacji nie zakrywali ust ani nosa. Nie zachowywali też dystansu społecznego - poinformował Polsat News.

W Warszawie protestujący przyszli na Plac Zamkowy. Trzymali w ręku transparenty, na których widniały hasła: "Zakończyć plandemię","PiS-owska zaraza".

Justyna Socha, jedna z liderek protestu apelowała do zgromadzonych, aby nie wierzyli w epidemię koronawirusa. A wszystko dlatego, że nie ma dowodów naukowych potwierdzających jej istnienie.

- Nie damy się zastraszyć. Jesteśmy wolnymi ludźmi – mówiła jedna z liderek protestu Justyna Socha. - Wyłącz telewizor. Włącz myślenie - powiedziała.

Z kolei poseł Konfederacji Grzegorz Braun powiedział, że reżim sanitarny został wprowadzony przez rząd niezgodnie z prawem. -To jest wojna - powiedział. Tłumaczył, że społeczeństwo nie powinno zgodzić się na ograniczenie wolności, np. poprzez nakaz noszenia maseczek. W innym przypadku w przyszłości władze mogą pozbawić ludzi innych praw.

Źródło: Polsat News

Warto przeczytać

Nowe zasady od 7 listopada

Podobne artykuły

Msolecka
Felieton Małgorzata Solecka

Zakupy covidowe. Coś tu pachnie

27 lutego 2024
iStock-1361760808
23 stycznia 2024

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także