Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner
Mateusz Morawiecki

Wchodzimy w nowy etap walki z koronawirusem. Bądźmy solidarni i odpowiedzialni!

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 14 marca 2020 19:03

Wchodzimy w nowy etap walki z koronawirusem. Bądźmy solidarni i odpowiedzialni! - Obrazek nagłówka
Fot. Jakub Porzycki / Agencja Gazeta
– Docierają do mnie informacje, że nasze prośby o odpowiedzialne i solidarne zachowania spotykają się z wielkim społecznym zrozumieniem. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję „zostań w domu”. To prawdziwa obywatelska postawa – powiedział Mateusz Morawiecki.

W sobotę premier Polski Mateusz Morawiecki w nagraniu udostępnionym na Facebooku, powiedział, że Polska wchodzi w nowy etap walki z koronawirusem. - Zostaliśmy zmuszeni do wprowadzenia pakietu rozwiązań, który nie jest komfortowy, ale za to konieczny - powiedział Morawiecki. Jego celem jest ograniczenie rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa, który jest wielkim zagrożeniem dla wszystkich krajów. Od wielu lat na całym świecie nie było większego kryzysu - powiedział Morawiecki.

Rząd pracuje nad najlepszymi sposobami zabezpieczenia polskich obywateli. - Korzystamy ze sprawdzonych praktyk, ale przede wszystkim szukamy nowych skutecznych rozwiązań - wyjaśnił premier.

- Docierają do mnie informacje, że nasze prośby o odpowiedzialne i solidarne zachowania spotykają się z wielkim społecznym zrozumieniem. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję "zostań w domu". To prawdziwa obywatelska postawa. Tysiące osób zaangażowanych dzisiaj w walkę z epidemią nie potrzebuje pochwał, ale mądrej postawy i pomocy społeczeństwa. Jak tylko możemy, wspierajmy służby w działaniu, pamiętajmy w naszych myślach i modlitwach o personelu medycznym. Te osoby są prawdziwymi bohaterami - dodał.

Podobne artykuły

Msolecka
Felieton Małgorzata Solecka

Zakupy covidowe. Coś tu pachnie

27 lutego 2024
iStock-1361760808
23 stycznia 2024

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także