Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie

Kuba Błaszczykowski przekazał pieniądze na leczenie chłopca chorego na raka

MedExpress Team

Łukasz Tokarski

Opublikowano 9 kwietnia 2014 14:35

Kuba Błaszczykowski przekazał pieniądze na leczenie chłopca chorego na raka - Obrazek nagłówka
Piłkarz Kuba Błaszykowski przekazał pieniądze na leczenie chorego chłopca. Terapia dla dziecka kosztowała 320 tys. zł - większość tej kwoty przekazał znany sportowiec.
[caption id="attachment_39737" align="alignnone" width="620"]Źródło: Facebook.pl Źródło: Facebook.pl[/caption]

Piłkarz Kuba Błaszykowski przekazał pieniądze na leczenie chorego chłopca. Terapia dla dziecka kosztowała 320 tys. zł, dużą część tej kwoty przekazał znany sportowiec.

Za wpłatę na Facebooku dziękowała matka 11-latka Małgorzata Młynkowiak:

"(...) Chciałam wam kochani powiedzieć coś wspaniałego, ogromną kwotą konto Dominika zasilił wspaniały Pan Kuba Błaszczykowski, kwota ta uzupełniła brakujące 2/3 część kwoty która umożliwi rozpocząć terapię. Pan Kuba zrobił nam ogromną niespodziankę i sprawił wiele radości, już od dłuższego czasu nas wspiera i pomaga. Bardzo się cieszymy, że mieliśmy okazję Go poznać, to naprawdę wspaniały człowiek, zawsze pamięta o Dominiku, choć widzieliśmy się tylko raz, zawsze znajdzie czas, by napisać SMS do nas, małego zapytać, jak się czuje. Bardzo jesteśmy Mu wdzięczni, to dla nas wielki zaszczyt. Zdajemy sobie sprawę, że takich dzieci jak Dominik jest wiele, dlatego tym większa jest nasz wdzięczność, że postanowił pomóc właśnie nam. Piszę to, choć Kuba nie bardzo chciał, żeby o tym mówić, nie mogłam jednak tak tego zostawić. KUBA, BARDZO CI DZIĘKUJĘ."

Dziecko walczy z nowotworem od czterech lat.

Źródło: facebook.pl

 

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także