Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Psychiatria na świecie”

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 11 czerwca 2024 11:15

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Psychiatria na świecie” - Obrazek nagłówka

O czym mówi się na największych kongresach psychiatrycznych na świecie?

Dowiesz się tego podczas VI edycji Konferencji „Psychiatria na świecie” w Warszawie

Nie musisz jechać do Nowego Jorku, Tokio, Mediolanu czy Meksyku, by dowiedzieć się, czym dziś żyje psychiatria. Najnowsza wiedza, aktualne doniesienia z najważniejszych kongresów psychiatrycznych na świecie, informacje o ważnych, być może przełomowych odkryciach i badaniach zostaną przedstawione w listopadzie w Warszawie na VI edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Psychiatria na świecie”.

W dniach 29-30 listopada 2024 roku odbędzie się VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Psychiatria na świecie” organizowana przez Centrum Terapii Dialog. W tym roku po raz pierwszy zaplanowana jest sesja z najbardziej znanymi profesorami psychiatrii ze świata (tłumaczona symultanicznie na język polski), a także równoległa sesja posterowa: “Najnowsza wiedza medyczna z najważniejszych publikacji naukowych w 2024 r.” Konferencja skierowana jest do lekarzy psychiatrów.

Program

O czym będzie mowa na konferencji? Podczas 2 dni i 30 prelekcji zostaną omówione najświeższe doniesienia, badania i metaanalizy prezentowane podczas 4 najważniejszych konferencji psychiatrycznych na świecie. Zespół lekarzy psychiatrów z Centrum Terapii Dialog co roku bierze udział w konferencjach psychiatrycznych na świecie. W 2024 roku będą obecni m.in. na:

➡ 177th APA (Nowy Jorku, 4-8 maja 2024 roku)

➡ 35th CINP (Tokio, 23-26 maja 2024 roku)

➡ 37th ECNP (Mediolan, 21-24 września 2024 roku)

➡ 24th WPA (Meksyk, 14-17 listopada 2024 roku)

Lekarze z Dialogu wezmą udział w dziesiątkach wykładów, paneli, dyskusji - następnie wybiorą najciekawsze tematy i przedstawią je polskim lekarzom podczas VI edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej “Psychiatria na świecie”. Uczestnicy będą mogli posłuchać o najnowszych i najciekawszych zagadnieniach związanych z diagnostyką oraz terapią wybranych chorób i zaburzeń psychicznych. Będzie mowa m.in. o psychodelikach i nowych danych dotyczących uzależnień od nich, o najnowszym podejściu do tematu ADHD u Dorosłych czy o nowoczesnych lekach stosowanych w zaburzeniach snu.

Kto wystąpi?

Wśród prelegentów są specjaliści Centrum Terapii Dialog z wieloletnim doświadczeniem m.in. prof. dr hab. n. med. Tomasz Sobów, dr hab. n. med. Grzegorz Opielak, dr Magdalena Flaga-Łuczkiewicz, natomiast kierownikiem naukowym konferencji jest prof. dr hab. n. med. Marek Jarema.

Rejestracja

W tym roku Konferencja odbędzie się wyłącznie stacjonarnie w Warszawie. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy do zapisów na konferencję: https://psychiatrianaswiecie.pl/, a także do śledzenia Centrum Terapii Dialog na Facebooku i Linkedin. To tutaj będą prowadzone relacje z wyjazdów lekarzy na kongresy psychiatryczne na świecie oraz dodawane informacje o kolejnych punktach programu grudniowej konferencji: https://www.facebook.com/Centrum.Terapii.Dialog https://www.linkedin.com/company/nzoz-centrum-terapii-dialog/

Więcej informacji:

Weronika Kurtycz

Marketing & PR Manager

Centrum Terapii Dialog

tel. 508295735

e-mail: [email protected]

https://www.psychiatrianaswiecie.pl

Tematy

psychiatria

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także