Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner

X edycja Liderów Ochrony Zdrowia oficjalnie zakończona!

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 1 grudnia 2023 09:02

X edycja Liderów Ochrony Zdrowia oficjalnie zakończona! - Obrazek nagłówka
23 listopada 2023 w Sali Notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbył się Finał X – jubileuszowej edycji programu Liderzy Ochrony Zdrowia.

Celem programu Liderzy Ochrony Zdrowia niezmiennie od dziesięciu lat jest kształcenie profesjonalnie przygotowanej, otwartej na innowacje i wyzwania kadry managerskiej, która w przyszłości będzie zarządzać podmiotami i instytucjami działającymi w sektorze ochrony zdrowia. Program składa się z wykładów i warsztatów prowadzonych przez liderów sektora medycznego. Podczas nich Uczestnicy zdobywają praktyczną wiedzę o specyfice i sposobie działania branży, rozwiązują biznesowe case’y i dyskutują z ekspertami na temat kierunków, w jakich powinien rozwijać się rynek zdrowia. Motywem przewodnim tegorocznej edycji było hasło: „Przyszłość – zróbmy to razem!”.

Finał X edycji programu Liderzy Ochrony Zdrowia poprowadzili Aleksandra Hyży i Bartłomiej Zaremba – Alumni VI i VIII edycji Liderów Ochrony Zdrowia. Uroczystość zgromadziła ponad 120 osób i została rozpoczęta przemowami znamienitych gości oraz reprezentantów partnerów programu:

▪ Ewa Paga – Założycielka Fundacji im. Lesława A. Pagi

▪ Andrzej Podlipski , ACCA – Prezes Zarządu Grupa Scanmed (przedstawiciel Partnera Strategicznego)

▪ Marta Płowiec – CEO Fundacji im. Lesława A. Pagi

▪ Angelika Iwanicka – Koordynatorka Liderów Ochrony Zdrowia, Fundacja im. Lesława A. Pagi

Podczas uroczystości zostały zaprezentowane wyniki prac tegorocznych uczestników. W tym roku uczestnicy zostali podzieleni na 5 grup. Nasi partnerzy przygotowali dla nich 5 case’ów do rozwiązania, były to firmy: Scanmed S.A., Novartis Poland, AstraZeneca, Asseco Poland, Philips. Zespoły pracowały niezależnie od siebie, rywalizując o tytuł najlepszego case w swojej podgrupie i najlepszego case’a spośród wszystkich. Wyniki swojej pracy zaprezentowali na Uroczystym Finale. Ich pracę oceniło jury, w skład którego weszli reprezentanci firm partnerskich: Krzysztof Jasek, Adam Krenke, Dominik Słowik, Anna Kowalczuk, Dorota Olszewska, Krzysztof Groyecki, Iwona Pająk, Michał Grzybowski.

Laureatami nagrody jury zostali uczestnicy z grupy Wizjonerzy w składzie: Wylaź Mateusz, Szczucka Natalia, Gackowski Michał, Połomska Katarzyna. Grupa opracowała rozwiązanie tematu „Efektywne wykorzystanie opieki koordynowanej w diagnostyce i leczeniu chorób przewlekłych".

Na Finale nie zabrakło wystąpienia Alumnów programu Liderzy Ochrony Zdrowia. Alumnka II edycji LOZ, Dominika Krupa, a także Alumn III edycji LOZ, Mariusz Gutowski, zaprezentowali na Finale raport dotyczący kluczowych zmian w polskim systemie ochrony zdrowia. Publikacje, dostępne pod linkiem: www.linkedin.com/school/fundacjapagi będą ukazywać się co 2 tygodnie w czwartki. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Równie ważnym elementem Finału był networking, gdzie wszyscy goście, w kuluarach przy lampce wina, mogli ze sobą porozmawiać.

Więcej o programie tegorocznej edycji: https://paga.org.pl/co-robimy/programy/liderzy-ochrony-zdrowia-x-edycja/

ü Patronat Honorowy: Ministerstwo Zdrowia, Narodowy Fundusz Zdrowia

ü Partner Strategiczny: Grupa Scanmed

ü Partner Złoty: Eli Lilly and Company Poland

ü Partnerzy: Asseco Poland S.A., AstraZeneca Pharma Poland, Boehringer Ingelheim Sp. z o.o, GSK, Medtronic Poland, Novartis Poland Sp. z o.o., Philips Poland, Roche Polska Sp. z o.o.

ü Partnerzy Wspierający: Aidify, Doctor One Sp. z o.o., Instytut Matki i Dziecka, Fundacja Podaruj Dane, Polska Federacja Szpitali (PFSz), Prospects in Pharmaceutical Sciences, Światowe Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu, Uber

ü Patroni Medialni: Bio-Tech Media Sp. z o.o., COWZDROWIU.PL, Dlastudenta.pl, Farmacja.net sp. z o. o., Kariera w Farmacji, MedExpress.pl, MEDtube.net, Pharma.info.pl, Polityka Zdrowotna Sp. z o.o., Puls Medycyny, Magazyn Rynek Zdrowia, Rafał Sochacki / Zdrowotnasfera.pl

Podobne artykuły

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także