Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie

CMKP publikuje wyniki drugiego etapu jesiennego naboru na specjalizacje

MedExpress Team

medexpress.pl

Opublikowano 16 listopada 2023 08:15

CMKP publikuje wyniki drugiego etapu jesiennego naboru na specjalizacje - Obrazek nagłówka

W Systemie Monitorowania Kształcenia są już listy rankingowe lekarzy i lekarzy dentystów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do rozpoczęcia specjalizacji (https://www.cmkp.edu.pl/ksztalcenie/postepowania-kwalifikacyjne) w II etapie postępowania kwalifikacyjnego.

Ważne: ulega zmianie termin potwierdzania przyjęcia wskazanego wariantu za pomocą SMK.

Zgodnie z nowymi przepisami, w terminie 5 dni od dnia publikacji list rankingowych lekarz potwierdza za pomocą SMK przyjęcie wskazanej specjalizacji. Lekarz, który nie potwierdził przyjęcia miejsca specjalizacyjnego w pierwszym etapie oraz lekarz, który znalazł się na liście lekarzy niezakwalifikowanych, jest uwzględniany w drugim etapie postępowania.

Przyjęcie wariantu będzie można potwierdzić do dnia 20.11.2023 r. włącznie, do godz. 23:59.

Ostateczne listy lekarzy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostaną opublikowane w SMK oraz na stronach internetowych organów prowadzących postępowanie kwalifikacyjne, w dniu następnym po zakończeniu terminu potwierdzania przyjęcia miejsca specjalizacyjnego.

Więcej informacji i szczegółowy harmonogram postępowania kwalifikacyjnego jesień 2023 https://www.cmkp.edu.pl/ksztalcenie/postepowania-kwalifikacyjne

Źródło: CMKP

Tematy

CMKP / specjalizacja

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także