Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner
22. dzień epidemii w Polsce

25 marca – przybyło 150 zakażonych. Łącznie mamy już ponad 1000

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 25 marca 2020 09:54

25 marca – przybyło 150 zakażonych. Łącznie mamy już ponad 1000 - Obrazek nagłówka

Mamy 20 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 5 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 2 osób z woj. świętokrzyskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. lubelskiego oraz po 1 osobie z woj. podlaskiego i zachodniopomorskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1051/14 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) – podało MZ w środę ok. g. 20:35.


Jak informuje resort zdrowia, liczba ofiar koronawirusa wzrosła do 14. Potwierdzono też 74 nowe przypadki zakażenia. Dotyczą ine 39 osób z woj. mazowieckiego, 15 osób z woj. łódzkiego, 5 osób z woj. dolnośląskiego, 4 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. świętokrzyskiego.

Łącznie liczba zakażonych osób wzrosła do 1031. Nie żyje 14 osób.

W środę po południu MZ poinformowało na Twitterze, że w szpitalu w Bolesławcu z powodu koronawirusa zmarł 71-letni mężczyzna. " Jednocześnie informujemy, że wyłączamy ze statystyk zdublowanego wcześniej pacjenta, co oznacza, że łącznie w woj. zachodniopomorskim jest 29 osób zakażonych koronawirusem. " - poinformowało MZ.

MZ poinformowało też o 31 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 11 osób z woj. dolnośląskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego.


W środę rano MZ poinformowało na Twitterze o 26 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.
"Potwierdzone przypadki dotyczą: 9 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. wielkopolskiego i lubelskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego i woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. podkarpackiego i 1 osoby z woj. małopolskiego" - poinformowało MZ.

Podobne artykuły

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.