Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
24. dzień epidemii w Polsce

27 marca – przybyło nam 168 potwierdzonych przypadków, ale był to pierwszy od 21 marca dzień bez kolejnych zgonów

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 27 marca 2020 08:45

27 marca – przybyło nam 168 potwierdzonych przypadków, ale był to pierwszy od 21 marca dzień bez kolejnych zgonów - Obrazek nagłówka
Fot. Getty Images/iStockphoto

W piętek wieczorem MZ poinformowało o kolejnych 49 potwierdzonych przypadkach:

Mamy 49 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 27 osób z woj. mazowieckiego, 6 osób z woj. zachodniopomorskiego, 4 osób z woj. wielkopolskiego, 4 osób z woj. świętokrzyskiego, 4 osób z woj. dolnośląskiego, 3 osób z woj. podkarpackiego oraz 1 osoby z woj. opolskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1389/16 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).


W piątek około godz. 17.30 MZ poinformowało na Twitterze o 51 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. "Potwierdzone przypadki dotyczą: 18 osób z woj. małopolskiego, 15 osób z woj. dolnośląskiego, 10 osób z woj. śląskiego, 5 osób z woj. wielkopolskiego oraz po 1 osobie z woj. lubelskiego, lubuskiego i warmińsko-mazurskiego" - poinformowało MZ.

Łączna liczba zakażonych w Polsce wzrosła w piątek do 1340. Nie żyje 16 osób.


W piątek po południu MZ poinformowało na Twitterze o 45 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. "Przypadki dotyczą.: 10 osób z woj. łódzkiego, 9 osób z woj. dolnośląskiego, 8 osób z woj. wielkopolskiego, 6 osób z woj. małopolskiego, 5 osób z woj. podkarpackiego, 3 osób z woj. lubelskiego oraz po 1 osobie z pomorskiego, opolskiego, podlaskiego i zachodniopomorskiego" - poinformowało MZ.

Łączna liczba zakażonych w Polsce wzrosła w piątek do 1289. Nie żyje 16 osób.


W piątek rano MZ poinformowało na Twitterze o 23 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. "Potwierdzone przypadki dotyczą: 4 osób z woj. wielkopolskiego, 4 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 3 osób z woj. podlaskiego, 3 osób z woj. świętokrzyskiego, 3 osób z woj. pomorskiego oraz 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego" - poinformowało MZ.

Łączna liczba zakażonych w Polsce wzrosła w piątek do 1244. Nie żyje 16 osób.

Podobne artykuły

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także