Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner
28. dzień epidemii w Polsce

31 marca – 256 nowych przypadków. W Warszawie zmarł 37-latek, nie maił chorób współistniejących

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 31 marca 2020 08:39

31 marca – 256 nowych przypadków. W Warszawie zmarł 37-latek, nie maił chorób współistniejących - Obrazek nagłówka
Fot. Getty Images/iStockphoto

– Mamy 96 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 57 osób z woj. mazowieckiego, 9 osób z woj. śląskiego, 7 osób z woj. dolnośląskiego, 6 osób z woj. lubuskiego, 4 osób z woj. opolskiego, 3 osób z woj. świętokrzyskiego, 3 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. podkarpackiego, zachodniopomorskiego i pomorskiego oraz 1 osoby z woj. lubelskiego. Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci 37-letniego mężczyzny zakażonego koronawirusem, który był hospitalizowany w Warszawie. W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 2311/33 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) – poinformowało MZ we wtorek ok. 20:15.

W sumie we wtorek przybyło w Polsce 256 nowych potwierdzonych przypadków, a smutny licznik zgonów zwiększył się o 2.


We wtorek po południu MZ poinformowało na Twitterze o śmierci 70-letniej kobiety śmierci, która była hospitalizowana w Tychach. MZ poinformowało też o 83 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. "Potwierdzone przypadki dotyczą: 19 osób z woj. śląskiego, 13 osób z woj. podkarpackiego, 12 osób z woj. opolskiego, 10 osób z woj. lubelskiego, 7 osób z woj. małopolskiego, 6 osób z woj. łódzkiego, 6 osób z woj. dolnośląskiego, 4 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 4 osób z woj. zachodniopomorskiego oraz po jednej osobie z woj. warmińsko-mazurskiego i woj. pomorskiego - poinformowało MZ.


We wtorek MZ poinformowało na Twitterze o 77 nowych zachorowaniach z powodu koronawirusa w Polsce. "Potwierdzone przypadki dotyczą: 27 osób z woj. śląskiego, 13 osób z woj. wielkopolskiego, 11 osób z woj. małopolskiego, 9 z woj. świętokrzyskiego, 7 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z woj. dolnośląskiego i 3 z woj. pomorskiego" - poinformowało MZ.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce: 2132. Nie żyje 31 osób.

Podobne artykuły

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.