Subskrybuj
Logo małeWyszukiwanie
banner

Anioły są wśród nas. Redaktorki Medexpressu wyróżnione przez Koalicję dla wcześniaka

MedExpress Team

Piotr Wójcik

Opublikowano 24 marca 2023 11:43

Anioły są wśród nas. Redaktorki Medexpressu wyróżnione przez Koalicję dla wcześniaka - Obrazek nagłówka
fot. Koalicja dla wcześniaka
„Anioły wcześniaków” powędrowały do osób, które w szczególny sposób przyczyniły się do poprawy opieki nad wcześniakami i szerzenia wiedzy na temat najmniejszych z najmłodszych. Wśród osób wyróżnionych przez Koalicję dla wcześniaka znalazły się nasze redakcyjne koleżanki: Iwona Schymalla i Edyta Hetmanowska.

Podczas jubileuszu 10-lecia działalności Koalicja dla wcześniaka wyróżniła 70 osób, które w szczególny sposób przyczyniły się do poprawy opieki nad wcześniakami i szerzenia wiedzy na temat najmniejszych z najmłodszych. Otrzymały one tytuły Anioła Wcześniaków, Anioła Małych Dzieci oraz Anioła Pomocy Ukrainie. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele urzędów państwowych, eksperci medyczni, przedstawiciele organizacji pozarządowych, artyści, dziennikarze i ludzie dobrej woli i wielkiego serca.

– Anioły są wśród nas. Anioły, które nas wspierają, które nam pomagają, anioły, które zrobiły wiele dobrego dla wcześniaków. Wszystkim im bardzo dziękujemy za obecność, wsparcie, dobre słowo. Dziękujemy, że jesteście z nami, bo dzięki Wam i dla Was działamy i będziemy działać – powiedziała prof. Maria Katarzyna Borszewska-Kornacka, prezes Fundacji Koalicja dla wcześniaka.

W gronie wyróżnionych znalazły się nasze redakcyjne koleżanki: redaktor naczelna Medexpressu, Iwona Schymalla i zastępca redaktor naczelnej, Edyta Hetmanowska.

Jako uzupełnienie tej informacji udostępniamy link do komentarza na Instagramie Medexpressu

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także