Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner

Kalendarium Medexpressu - dodawać można także wydarzenia online

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 20 kwietnia 2020 19:37

Kalendarium Medexpressu - dodawać można także wydarzenia online - Obrazek nagłówka
Na naszej stronie dostępne jest wygodne narzędzie przygotowane specjalnie dla Was - możecie dodawać wirtualne wydarzenia.

Drodzy Państwo, epidemia koronawirusa wymusiła wiele ograniczeń. Zaplanowane przez Państwa wydarzenia zostały odwołane albo zmieniono ich termin. Część aktywności przeniosła się do internetu. Jeśli organizują Państwo wirtualne warsztaty, szkolenia, webinary, konferencje online, zachęcamy do dodawania informacji o tych nowych aktywnościach do Kalendarium Medexpressu.

Każdy (osoba, instytucja, firma) może samodzielnie i bezpłatnie dodać informację o kongresie, konferencji, śniadaniu prasowym i innych wydarzeniach związanych z ochroną zdrowia.

Proces dodawania wydarzenia do kalendarium został maksymalnie uproszczony. Nie wymaga żadnej rejestracji czy logowania!

Po dodaniu informacji o wydarzeniu, otrzymacie link, który pozwoli Wam edytować wydarzenie (jak wiemy wszystko może się zmienić).

W newsletterze Medexpressu będziemy publikować bieżące informacje o nadchodzących wydarzeniach.

Mamy nadzieję, że Kalendarium ułatwi wszystkim pracę od momentu planowania terminu wydarzenia przez możliwość poinformowania szerokiego grona odbiorców po zaplanowanie własnego kalendarza.

Kalendarium znajduje się na stronie głównej Medexpressu po prawej stronie, a także przy każdym artykule na naszym portalu.

Wydarzenia dodajemy, klikając na plus lub na zielony przycisk "Dodaj wydarzenie":

Jak sprawdzić, czy w danym dniu jest jakieś wydarzenie? Wystarczy kliknąć na datę. Klikając na nazwę miesiąca - zobaczymy wszystkie wydarzenia w danym miesiącu.

Kalendarium: TU

Podobne artykuły

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także