Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner

Konstanty Radziwiłł o szpitalach tymczasowych

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 15 grudnia 2020 11:43

Konstanty Radziwiłł o szpitalach tymczasowych - Obrazek nagłówka
Gościem Iwony Schymalli jest wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł.

  • Mazowiecki Urząd Wojewódzki prowadzi rekrutację do szpitali tymczasowych. Rekrutacja dotyczy szpitali w Warszawie, Płocku, Radomiu, Ostrołęce, Siedlcach. Poszukiwani są: lekarze, pielęgniarki opiekunowie medyczni, fizjoterapeuci, ratownicy medyczni, pracownicy administracji, pracownicy techniczni.
  • Szpitale tymczasowe są filiami tzw. szpitali patronackich. Przykładowo szpital tymczasowy, który funkcjonuje na Stadionie Narodowym jest filią szpitala MSWiA w Warszawie, a szpital tymczasowy w Siedlcach należy do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Siedlcach.
  • Praca w szpitalu tymczasowym to szansa dla studentów ostatnich lat medycyny. Dla medyków będzie to wyzwanie, okazja do sprawdzenia się poza codzienną rutyną.
  • Warunki zatrudnienia w szpitalu tymczasowym są atrakcyjne. Dodatki są dwa razy wyższe niż normalne wynagrodzenia dla pracowników medycznych, które mogliby otrzymać w podobnych okolicznościach.
  • Na Mazowszu ponad 5000 łóżek szpitalnych przekształcono w łóżka covidowe. Zakażeni pacjenci mają zapewnione bezpieczeństwo.
  • Szczepienia przeciwko koronawirusowi są szansą na uzyskanie odporności, która mogłaby zatrzymać rozwój epidemii.

Warto przeczytać

Trwa rekrutacja do szpitali tymczasowych

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także