Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie

Szpital szuka neurologów, miasto oferuje mieszkania

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 15 czerwca 2023 14:45

Szpital szuka neurologów, miasto oferuje mieszkania - Obrazek nagłówka
Szpital Wojewódzki w Koszalinie
Szpital Wojewódzki w Koszalinie przyjął niecodzienną strategię, w walce z kadrowymi brakami. Wszystkim tym, którzy zdecydują się w nim pracować, miasto będzie udostępniało mieszkanie.

Zastępca Dyrektora ds. lecznictwa w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie Rajmund Rajewski oraz prezydent Koszalina Piotr Jedliński podpisali porozumienie dotyczące udostępnienia mieszkań z zasobów Koszalińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego na rzecz lekarzy, którzy zechcą podjąć pracę w naszym Szpitalu. Chodzi przede wszystkim o lekarzy neurologów, ale też o lekarzy z innymi najbardziej deficytowymi dla szpitala specjalizacjami, tj. chorób wewnętrznych, anestezjologii i intensywnej terapii oraz neonatologii.

Porozumienie zapewnia nowo zatrudnionym lekarzom pierwszeństwo w przydziale mieszkań z zasobów KTBS. Przydział zależny będzie od rotacji mieszkań w KTBS oraz wielkości oczekiwanego mieszkania. Umowa między stronami będzie podpisywana na czas określony, tj. na czas trwania umowy lub kontraktu zawartego między lekarzem a Szpitalem. Miasto zobowiązało się, że rocznie udostępniać będzie lekarzom do pięciu mieszkań.

Szpital szuka pilnie lekarzy specjalistów w dziedzinie neurologii, jak również lekarzy chcących odbywać specjalizację z neurologii w trybie rezydenckim lub pozarezydenckim.

Podobne artykuły

ThinkstockPhotos-479486681
17 stycznia 2018
Zrzut-ekranu-2022-11-24-o-122823
17 maja 2024
Sutkowski-WnZ-naziwsko-kanapa
#WyszłoNaZdrowie

Za co ludzie kochają lekarzy rodzinnych?

17 maja 2024

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Najciekawsze oferty pracy (przewiń)

Zobacz także