Subskrybuj
Logo małe
Szukaj

Pacjentka urodziła w taksówce

MedExpress Team

Katarzyna Sienkiewicz

Opublikowano 29 września 2014 14:18

Pacjenta taksówką jechała do szpitala, ale nie dojechała... Dziecko urodziła w aucie.
Pacjentka urodziła w taksówce - Obrazek nagłówka

Pacjenta taksówką jechała do szpitala, ale nie dojechała... Do porodu doszło w aucie.

31-letnia pacjentka urodziła syna w taksówce. Przy porodzie pomagał taksówkarz, który przyznaje, że było to dla niego przeżycie.  Dziecko urodziło się kilka kilometrów przed szpitalem. Radosław Skiba, dyrektor szpitala Pro-Familia w Rzeszowie przyznaje, że cała historia zakończyła się dobrze, dziecko jest zdrowe.

Źródło: xnews

Przeczytaj również: Śmierć 8-latka: lekarze popełnili błą

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie o pracę za darmo

Lub znajdź wyjątkowe miejsce pracy!

Najciekawsze oferty pracy (przewiń)

Zobacz także

W-pigulce-0711
W pigułce

Skrót wiadomości Medexpressu - 7.11.2022 r.

7 listopada 2022
radoslaw-madry
23 listopada 2022
w-pigulce-1701
17 stycznia 2023
W-pigulce-1901
19 stycznia 2023
w-pigulce-0902
9 lutego 2023
w-pigulce-2202
22 lutego 2023
w-pigulce-0103
1 marca 2023