Subskrybuj
Logo małe
Szukaj

Prof. Joanna Jędrzejczak podsumowuje rok 2022 w epileptologii

MedExpress Team

Piotr Wójcik

Opublikowano 19 grudnia 2022 11:00

– Padaczka od wieków jest wyzwaniem. Trudno wyodrębnić jakiś rok, w którym mamy wyjątkowe działania. Bardzo ważne jest, że w tym roku coraz więcej zaczynamy mówić o padaczce. Stanowi to punkt wyjścia do rozmów o możliwościach diagnostycznych i protokole standardów postępowania oraz o leczeniu, nie tylko farmakologicznym. Potrzebny jest wzrost liczby zabiegów operacyjnych i stworzenia miejsc, w których można diagnozować pacjentów – powiedziała prof. Joanna Jędrzejczak z Kliniki Neurologii i Epileptologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, podsumowując kończący się rok.
Prof. Joanna Jędrzejczak podsumowuje rok 2022 w epileptologii - Obrazek nagłówka

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie o pracę za darmo

Lub znajdź wyjątkowe miejsce pracy!

Najciekawsze oferty pracy (przewiń)

Zobacz także

Piotr Wójcik PWR3
4 stycznia 2024
w-pigulce-2211
W pigułce

Skrót wiadomości Medexpressu - 22.11.2022 r.

22 listopada 2022
w-pigulce-1412
14 grudnia 2022
w-pigulce-3001
30 stycznia 2023
w-pigulce-2002
20 lutego 2023
w-pigulce-1703
17 marca 2023