Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie

Gorzowski szpital zaprasza na warsztaty dla młodych rodziców

MedExpress Team

Piotr Wójcik

Opublikowano 21 lutego 2023 11:56

Gorzowski szpital zaprasza na warsztaty dla młodych rodziców - Obrazek nagłówka
Młodzi rodzice i osoby planujące dziecko będą mieli w piątek szansę na spotkanie z położną, fizjoterapeutką i innymi specjalistami, którzy podpowiedzą jak zajmować się dzieckiem. Taką możliwość stworzy im Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie wielkopolskim, przy okazji konferencji położniczej.

„Wszyscy chętni rodzice będą mogli skorzystać z porad położnej i doradców laktacyjnych. Specjalistka fizjoterapii podpowie, na co zwrócić uwagę przy rozwoju motorycznym maluchów i w jakich przypadkach konsultować się ze specjalistami. Będzie można też się dowiedzieć jak reagować, gdy dziecko się zadławi oraz jak bezpiecznie podróżować z maluszkiem. Specjalista z banku komórek macierzystych z kolei opowie, jak ważna i w jakich przypadkach może być krew pępowinowa i kiedy można ją pobierać”, czytamy w informacji opublikowanej przez lecznicę.

Organizatorzy będą także przekazywać informacje o działającej przy szpitalu szkole rodzenia.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 24 lutego, w hotelu Mieszko przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie Wielkopolskim. Rozpocznie się o 11.00 i potrwa do 15.00.

Transgraniczna Konferencja Położnicza organizowana jest przez gorzowski szpital w ramach Funduszu Małych Projektów Programu Współpracy Interreg VA Branderburgia – Polska 2014 – 2020.

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.