Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner

"Kardiologia Prewencyjna 2014 - wytyczne, wątpliwości, gorące tematy"

MedExpress Team

MedExpress Team

"Kardiologia Prewencyjna 2014 - wytyczne, wątpliwości, gorące tematy" - Obrazek nagłówka
„Kardiologia Prewencyjna – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy” to siódma już Konferencja Naukowa organizowana przez Sekcję Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Tegoroczna edycja odbędzie się 21 – 22 listopada w Krakowie.

 

kardiologiaprewencyjna-620x310

„Kardiologia Prewencyjna – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy” to siódma już Konferencja Naukowa organizowana przez Sekcję Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Tegoroczna edycja odbędzie się 21 – 22 listopada
w Krakowie.

Konferencja "Kardiologia Prewencyjna" to spotkanie multidyscyplinarne, skierowane nie tylko do kardiologów, ale także lekarzy rodzinnych, internistów i diabetologów.  Wydarzenie będzie doskonałą okazją omówienia najnowszych doniesień z zakresu szeroko rozumianej kardiologii prewencyjnej, a udział w Konferencji, jak co roku zapowiedzieli najlepsi polscy eksperci.

W programie „Kardiologii Prewencyjnej 2014” znajdą się prezentacje wyników dużych, polskich projektów badawczych i innych doniesień naukowych z krajowych
i zagranicznych ośrodków naukowych. Wykładowcy podsumują najnowsze zmiany
w wytycznych diagnostyki i leczeniu chorób układu krążenia oraz wyjaśnią w jaki sposób powinny one wpłynąć na codzienną praktykę. Z pewnością nie zabraknie też okazji do ciekawych i wymiany poglądów.

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się pod adresem: www.kardiologiaprewencyjna.eu

 

Zobacz także