Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie

Life Science Open Space 2018 – zgłoś swoją prezentację | 11.10.2018 | ICE Kraków

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 1 października 2018 09:57

Life Science Open Space 2018 – zgłoś swoją prezentację | 11.10.2018 | ICE Kraków - Obrazek nagłówka
Co robisz dla zdrowia i jakości życia? Pokaż, jak można z Tobą współpracować! Przedstaw swój projekt, ideę, ofertę współpracy.

Life Science Open Space (#LSOS18) to doroczne FORUM INNOWACJI i WSPÓŁPRACY DLA ZDROWIA I JAKOŚCI ŻYCIA. Impreza zgromadzi profesjonalistów, fanów i użytkowników technologii służących człowiekowi - ludzi nauki, biznesu, polityki i administracji nastawionych na działanie i rezultaty.

Celem wydarzenia, które odbywa się już po raz ósmy, jest zachęcanie i inspirowanie do działania oraz umożliwianie nawiązywania ciekawych i praktycznych kontaktów. Open Space nawiązuje do otwartej, przyjaznej atmosfery, sprzyjającej efektywnemu networkingowi w pięciu kategoriach: Open Innovation, Challenge, Demo, Kariera i StartUp. Tematy obejmują – badania nad lekami; zdrową żywność; aktywne zdrowe życie; digital healt; nanotechnologie; kosmetyki; zdrowe budynki i inne.

Więcej informacji o kategoriach prezentacji i sesjach tematycznych na stronie konferencji. Do prezentacji zostanie wybranych tylko na 70 prezentacji – najlepszych pod względem jakości, możliwości podjęcia współpracy i korzyści dla uczestników.

Rejestracja już trwa - zgłoś swoją prezentację! Daj się poznać i znaleźć potencjalnym partnerom i przedstaw swoje działania na forum #LSOS’18.

Abstrakty prezentacji wybranych na konferencję są promowane wcześniej na stronach www.lifescienceopenspace.pl. Nie ma lepszej okazji, aby przedstawić lub zweryfikować swoje działania, pozyskać partnerów, kooperantów, pracowników czy testerów dla innowacyjnych projektów z obszaru Zdrowie i Jakość Życia.

Nie czekaj – zgłoś swój udział na http://lsos.info.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podobne artykuły

Renata Kaznowska
11 stycznia 2024
iStock-814388552
10 listopada 2023
Jarosław Pinkas Karpacz
Forum Ekonomiczne w Karpaczu

Prof. Jarosław Pinkas: Influencerzy zastąpili autorytety

8 września 2023

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.