Subskrybuj
Logo małeWyszukiwanie
Konferencja

"Wsparcie Psychologiczne w Ratownictwie Medycznym" - zarejestruj się już dziś

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 25 sierpnia 2022 14:52

"Wsparcie Psychologiczne w Ratownictwie Medycznym" - zarejestruj się już dziś - Obrazek nagłówka

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe i Zakład Ratownictwa Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego już po raz ósmy zapraszają do udziału w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej “Wsparcie Psychologiczne w Ratownictwie Medycznym”. Wydarzenie odbędzie się 18 października br. w Warszawie. Tradycyjnie konferencja podzielona jest na część dotyczącą objawów stresu zawodowego i pomocy psychologicznej dla pracowników, a część wykładów poświęcona jest kompetencjom psychologicznym koniecznym w pracy w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego.


"Tegoroczne seminarium szkoleniowe będzie poświęcone zagadnieniom związanym ze wspieraniem psychologicznym oferowanym pracownikom systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego. Będziemy mówić o trudnej komunikacji z pacjentem jak i z kolegami z zespołu. Podzielimy się z Państwem wiedzą na temat tego, jak skutecznie zarządzać zmęczeniem i radzić sobie z kryzysem.


W świetle nowych wyzwań związanych z wojną w Ukrainie poruszymy tematykę działań na polu walki. Będzie też mowa o tym, jak pandemia koronawirusa wpłynęła na nasz stan psychiczny. Poświęcimy więc wiele miejsca na omówienie i pokazanie kompetencji, które mogą być przydatne w trudnej pracy w szeroko pojętym ratownictwie medycznym.
Zapraszamy serdecznie do udziału w konferencji ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarzy, strażaków, policjantów i zainteresowanych tematyką studentów medycyny i psychologii.
prof. Robert Gałązkowski Przewodniczący Komitetu Naukowego"

Więcej informacji: TU

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Najciekawsze oferty pracy (przewiń)

Zobacz także