Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner
Save the date

X Polskie Forum Echokardiografii Klinicznej

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 6 października 2021 12:01

X Polskie Forum Echokardiografii Klinicznej - Obrazek nagłówka
W imieniu prof. Piotra Hoffmana oraz prof. Wojciecha Braksatora mamy ogromną przyjemność zaprosić do udziału w Jubileuszowym - X Polskim Forum Echokardiografii Klinicznej "Od prewencji do niewydolności serca. Różne oblicza echokardiografii", które odbędzie się on-line w dniach 5-6.11.2021 roku.

Tegoroczny program będzie oparty o najnowsze wytyczne ESC 2021 dotyczące postępowania w zastawkowych wadach serca, niewydolności serca oraz prewencji chorób sercowo-naczyniowych. Każde z tych zagadnień stworzyło możliwości przygotowania atrakcyjnego programu obejmującego diagnostykę, farmakoterapię i nowoczesne leczenie interwencyjne wraz oceną echokardiograficzną.

W związku z Jubileuszem Aktywność Polskiego Forum Echokardiografii Klinicznej planujemy również poszerzyć o praktyczne webinaria / warsztaty. W trakcie naszych spotkań przedstawimy w gronie wybitnych specjalistów najnowsze możliwości diagnostyki i terapii chorób układu krążenia oraz przedstawimy ciekawe przypadki kliniczne, które będą podstawą dla naszego TOP TEN Clinical Cardiology.

Zarejestruj się już dziś:

https://echo.edu.pl/pl/register/130

Program:

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także