Subskrybuj
Logo małe
Zmień rozmiar
Wyszukiwanie
banner
Medexpress.pl > Zawody medyczne > Linia wsparcia dla tych, którzy służą innym na pierwszej linii

Linia wsparcia dla tych, którzy służą innym na pierwszej linii

Medexpress

Medexpress

Opublikowano 27 kwietnia 2020

Linia wsparcia dla tych, którzy służą innym na pierwszej linii - Obrazek nagłówka

Gdy spotykają nas sytuacje trudne, mocno stresujące, gdy przychodzi nam mierzyć się z czymś, co wydaje się przerastać nasze siły i możliwości, bardzo ważna jest rozmowa i wsparcie drugiego człowieka.

W ten szczególny czas zmian osobistych, zawodowych i emocjonalnych spowodowanych przez pandemię Covid-19 ogromnie ważne jest, by profesjonalna pomoc była dostępna także dla tych, którzy na co dzień udzielają ją innym, oddając swój czas i ryzykując zdrowie na pierwszej linii pomocy medycznej.

Konsorcjum SUWAK Coaching i Mentoring Kryzysowy oferuje telefoniczną linię pierwszej pomocy psychologicznej dla pracowników służb medycznych, którzy na co dzień wspierają innym w walce z koronawirusem.

Telefon 506 900 900* czynny jest od poniedziałku do-piątku w godzinach 9.00-20.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 12.00-16.00.

Wsparcie dostępne jest w trzech językach: polskim, rosyjskim i angielskim.

Aby uzyskać konsultację w wybranym języku, należy wcisnąć odpowiednią cyfrę w telefonie zgodnie z komunikatem, który usłyszymy po wybraniu numeru 506 900 900*.

Pod telefonem pełnią dyżury: konsultanci pierwszej pomocy psychologicznej dla osób w kryzysie emocjonalnym, psycholodzy, coachowie i mentorzy kryzysowi.

Konsultacje Pierwszej Pomocy Psychologicznej w Kryzysie odbywają się zgodne z modelem rekomendowanym przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).

Istnieje także możliwość uzyskania wsparcia za pośrednictwem kontaktu mailowego: [email protected]
lub poprzez messenger na facebooku https://www.facebook.com/KonsorcjumSuwak/

Więcej informacji o nas na stronie www.konsorcjumsuwak.pl

*Koszt połączenia według standardowych stawek operatora.

Zobacz także