Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner

Rajmund Miller nie żyje

MedExpress Team

Piotr Wójcik

Opublikowano 27 marca 2024 09:18

Rajmund Miller nie żyje - Obrazek nagłówka
fot. Piotr Wójcik
W wieku 69 lat zmarł Rajmund Miller, poseł na Sejm z ramienia Koalicji Obywatelskiej, wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Zdrowia. O śmierci poinformował poseł Bartosz Arłukowicz.

Rajmund Miller urodził się 16.07.1954 w Kielcach. Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi. Był specjalistą w dziedzinie laryngologii.

Mandat posła na Sejm sprawował nieprzerwanie od 2011 roku. W ostatnich wyborach kandydował z opolskiej listy Koalicji Obywatelskiej.

Umarł mój Przyjaciel. Rajmund Miller. Kilka tygodni temu wpadliśmy sobie w ramiona, że to jednak nie rak. Byliśmy szczęśliwi. Lekarz. Polityk. Poseł. Wiceprzewodniczący Komisji Zdrowia. Szeptał mi w ucho kto co i jak. I tak razem walczyliśmy w Komisji Zdrowia od lat. Żegnaj Rajek”, napisał na Twitterze poseł KO Bartosz Arłukowicz.

Zmarłego posła wspominają również inni, byli i obecni parlamentarzyści.

„Fantastyczny człowiek, lekarz, przyjaciel. Zaangażowany w zdrowie Polek i Polaków. Bardzo będzie nam go brakowało. Dziś odszedł od nas Rajmund Miller wiceprzewodniczący Komisji Zdrowia, poseł z Nysy. Spoczywaj w pokoju", napisała posłanka VIII kadencji Marta Goblik.

„Zawsze z pasją walczył o sprawy polskich pacjentów. Będzie go bardzo brakowało. Niech spoczywa w pokoju", napisał poseł PiS Janusz Cieszyński.

Jak podał portal Opolska, Rajmund Miller zmarł wskutek komplikacji po operacji.

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także