Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner

Najgorszą decyzją Ewy Kopacz jest zostawienie Arłukowicza

MedExpress Team

Alicja Dusza

Opublikowano 19 września 2014 11:49

Najgorszą decyzją Ewy Kopacz jest zostawienie Arłukowicza - Obrazek nagłówka
Zdaniem Jerzego Wenderlicha z SLD najgorszą decyzją Ewy Kopacz jest pozostawienie Arłukowicza na stanowisku ministra zdrowia.
[caption id="attachment_50253" align="alignnone" width="620"]Fot . Slawomir Kaminski / Agencja Gazeta Fot . Slawomir Kaminski / Agencja Gazeta[/caption]

Zdaniem Jerzego Wenderlicha z SLD najgorszą decyzją Ewy Kopacz jest pozostawienie Arłukowicza na stanowisku ministra zdrowia.

- Zawodem jest zostawienie Bartosza Arłukowicza. Już słychać protesty w tej sprawie. To zła informacja, bo to sfera najbardziej zaniedbana – odniósł się do decyzji Ewy Kopacz Jerzy Wendelich.

 - To rząd silnych osobowości, merytorycznie przygotowany do wypełnienia zadań, które przed nimi postawię – przedstawiała swój rząd przyszła premier. Zwracając się do ministrów, powiedziała: „Będę ostrym recenzentem  i obserwatorem waszych działań”.

Według wielu opinii Arłukowicz "ocalał", bo ma największą wiedzę na temat pakietów: onkologicznego i kolejkowego. Poza tym nie zmienia się ministra na rok przed wyborami.

Przeczytaj również: Nowy stary minister zdrowia. Arłukowicz zostaje!

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.