Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner
Kongres Patient Empowerment

Sonda: Jutro w organizacji pacjentów (cz. 4)

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 25 kwietnia 2021 09:42

Sonda: Jutro w organizacji pacjentów (cz. 4) - Obrazek nagłówka
To już ostatnia część sondy kierowanej do organizacji pacjentów! Już jutro rozpoczyna się V Kongres Patient Empowerment, podczas którego będziemy mówić o potrzebach liderów organizacji i możliwe będą indywidualne konsultacje na czacie z ekspertem Instytutu Komunikacji Zdrowotnej, Błażejem Jurewiczem (środa, 28.04., Wirtualny Pokój Ekspercki godz.: 15:00) na temat budowania TOP TEAM w organizacji pacjentów.

Pandemia SARS-CoV-2 to czas ogromnych wyzwań w ochronie zdrowia. Mierzą się z nimi również organizacje pacjentów, które szczególnie teraz są niezbędnym wsparciem, nie tylko informacyjnym i edukacyjnym, dla pacjentów, obawiających się o swoje zdrowie. Doświadczenia z tego okresu są tym, na czym będzie można budować nowe ścieżki rozwoju w funkcjonowaniu organizacji pacjentów i budowaniu silnych zespołów.

Warto przeczytać

Sonda: Jutro w organizacji pacjentów (cz. 1)

Warto przeczytać

Sonda: Jutro w organizacji pacjentów (cz. 2)

Warto przeczytać

Sonda: Jutro w organizacji pacjentów (cz. 3)

Instytut Komunikacji Zdrowotnej przygotował sondę dla przedstawicieli organizacji pacjentów, która jest podzielona na cztery części. Dotyczy wniosków z doświadczenia pandemii, wniosków liderów z pracy z ostatniego roku, wyzwań w obszarze przywództwa na przyszły rok i wniosków na przyszłość. W każdym tygodniu będziemy publikować jedną ankietę na Medexpressie. Zachęcamy do jej wypełnienia członków i liderów organizacji pacjentów. Podczas Kongresu Patient Empowerment odniesiemy się do Państwa głosów i zaprosimy na konsultacje on-line z trenerem biznesowym.

Wspólnie sprawdźmy, jakie powinno być #jutroorganizacjipacjentów

Sonda jest anonimowa.

Podobne artykuły

Zobacz także