Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie

Debata: Opieka zdrowotna nad uczniami. Inwestycja w zdrowie dzieci i młodzieży inwestycją w zdrowe społeczeństwo

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 24 sierpnia 2018 12:14

Debata: Opieka zdrowotna nad uczniami. Inwestycja w zdrowie dzieci i młodzieży inwestycją w zdrowe społeczeństwo - Obrazek nagłówka

Najwyższa Izba Kontroli wraz z Instytutem Strategii i Rozwoju organizują debatę „Opieka zdrowotna nad uczniami. Inwestycja w zdrowie dzieci i młodzieży inwestycją w zdrowe społeczeństwo.” Spotkanie odbędzie się 12 września 2018 roku, godz. 11.00, w sali im. Lecha Kaczyńskiego, w siedzibie NIK przy ulicy Filtrowej 57 w Warszawie.


Punktem wyjścia do dyskusji są wyniki kontroli przeprowadzanej przez NIK – „Opieka zdrowotna nad dziećmi i młodzieżą w wieku szkolnym” (okres objęty kontrolą 2015-2017), które zostaną zaprezentowane na początku spotkania, a poszczególni goście będą mogli odnieść się do wniosków i rekomendacji płynących z raportu poprzez przedstawienie swojego stanowiska i czynny udział w debacie. Zwrócimy również uwagę na dobre praktyki w samorządzie, które mogą stanowić inspirację dla innych regionów w tym zakresie. Szeroka dyskusja będzie obejmowała zagadnienia zdrowotne, społeczne oraz gospodarcze z punktu widzenia ekspertów i osób zaangażowanych w tworzenie odpowiedzialnej opieki zdrowotnej nad dziećmi i młodzieżą.

Medexpress jest patronem medialnym wydarzania.

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także