Subskrybuj
Logo małeWyszukiwanie

195 mln zł na urządzenia robotyczne do rehabilitacji

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 26 września 2023 08:15

195 mln zł na urządzenia robotyczne do rehabilitacji - Obrazek nagłówka
fot. Piotr Wójcik
Ministerstwo Zdrowia zaprasza do składania wniosków na doposażenie pomiotów leczniczych w urządzenia robotyczne do rehabilitacji. To kolejny krok w kierunku rozwoju innowacyjnych rozwiązań w obszarze udzielania świadczeń opieki zdrowotnej.

Dofinansowanie dotyczy zakupu co najmniej 1 urządzenia do realizacji świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych na podstawie umowy z NFZ, tj. stacjonarnych robotów rehabilitacyjnych kończy dolnych i górnych, mobilnych robotów górnych partii ciała i kończyn dolnych oraz egzoszkieletów dla dzieci i dorosłych.

O udzielanie dofinansowania może ubiegać się podmiot leczniczy, który:

  • w dniu ogłoszenia konkursu udziela i rozlicza świadczenia opieki zdrowotnej finansowane z NFZ z zakresu rehabilitacji leczniczej, przynajmniej jednym produktem rozliczeniowym wskazanym w tabeli stanowiącej załącznik nr 1 do kryteriów
  • udzielił i rozliczył w 2022 r. co najmniej 200 świadczeń opieki zdrowotnej w zakresu rehabilitacji leczniczej rozliczanych produktami rozliczeniowymi wskazanymi w załączniku nr 1 do kryteriów
  • na dzień ogłoszenia konkursu posiada umowę z NFZ na udzielanie świadczeń zakresie rehabilitacji leczniczej;
  • złożył oświadczenie dotyczące wykorzystania sprzętu na cele udzielania świadczeń w ramach umowy z NFZ z wykorzystaniem produktów rozliczeniowych wskazanych w załączniku nr 1 do kryteriów.

Wnioski o dofinansowanie składa się wyłącznie za pośrednictwem Platformy Obsługi Projektów Inwestycyjnych na stronie internetowej: https://e-inwestycje.mz.gov.pl. Dostęp do niej wymaga założenia konta, posiadania profilu zaufanego oraz kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Wnioski można składać od 25.09.2023 do 02.10.2023 r. do godz. 23:59.

Przed złożeniem wniosku o dofinansowanie zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu oraz kryteriami oceny wniosków. Pytania dotyczące naboru prosimy kierować na adres: [email protected] oraz pod numer telefonu: 882 364 906 i 539 148 499 w godzinach od 09:00 do 12:00.

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.